Набір для виживання з 10 предметів

Набір для виживання з 10 предметів

На складі
Ціна На складі 680 грн.
- +
Багатофункціональний набір інструментів в пластиковому герметичному кейсі містить в собі все найнеобхідніше для туризму, полювання та риболовлі. Його можна носити в рюкзаку або в стегнах кишені брюк. Є місце для зачепа. Він не займе багато місця (16 х 10 х 4 см.) Багато предметів з цього набору можна носити окремо, звільнивши тим самим місце в кейсі, наприклад, для міні аптечки, засобів розпалювання або предметів гігієни.

Комплектація:

1.Браслет виживання:

- плетений паракордовий браслет на пряжці-карабін з компасом, свистком, кресалом і кресалом. Такий інструмент сам по собі є набором для виживання, тому що включає в себе все необхідне для розведення багаття та орієнтування на місцевості.

Довжина браслета: 23 см.
Ширина: 2 см.
2.Градуснік + компас на карабіні:

- дозволяє носити його на рюкзаку або ремені брюк.

Довжина: 7 см.
Діаметр циферблата: 3 см.
3.Ручка з потужним ударником на кліпсі:

- незамінна річ для мандрівників. При певних навичках може служити засобом самозахисту.

Довжина ручки: 15 см.
Матеріал: метал.
4.Латунний свисток:

- необхідний для подачі сигналів.

5.Мультітул (кредитка виживання в чохлі):

-включає в себе ніж, відкривачку, стропоріз, невелику лінійку, викрутку, міні пилу, 4-х позиційний гайковий ключ, 2-х позиційний гайковий ключ, допоміжний індикатор напрямку, отвір для шнурка. Є зручна інструкція для користувача.

Розмір: 7 х 4,5 см.
Матеріал: сталь.
6.Нож-брелок:

- плоский пластиковий брелок на карабіні вмістив в себе відкривачку для пляшок і консервних банок, пилу, плоску викрутку, невеликий набір гайкових ключів і гострий ніж.

Розмір брелка: 8,5 х 3 см.
Розмір леза: 8 х 2,5 х 0,2 см.
7.Складной ніж з карабіном і кліпсою:

- невеликий складаний ніж з карабіном-замком для фіксації леза і кліпсою для зачепа. Загальна довжина ножа в розкритому вигляді 15 см.

Довжина леза: 5,5 см.
Матеріал: метал.
8.Огніво + кресало:

7 сантиметрове кресало зі зручною композитної ручкою і кресалом з лінійкою і відкривачкою для пляшок на темляк.

9.Фонарік:

- компактний металевий ліхтар з фокусом і трьома видами світіння (звичайне світло, економний і стробоскоп). Є яскрава помаранчева кнопка включення і кліпса для зручного транспортування. Харчування від однієї батареї типу АА (в комплект не входить).

Довжина: 9 см.
Діаметр: 2,5 см.
Матеріал: метал.
10.Пластіковий кейс:

- герметично закривається кейс з прокладкою по периметру надійно захистить від попадання води всередину. 4 міцних затиску з 3-х сторін надійно стягують бокс.
Загальні
Код 4931