Столи настільного тенісу

Відображати:
Сортування
Стіл тенісний Donic Outdoor Roller 800 (синій)
Стіл для настільного тенісу Donic Outdoor Roller 800-5 - міцний всепогодний складаний тенісний стіл ..
18,900 грн.
Стіл тенісний Donic Outdoor Roller FUN (синій)
Стіл для настільного тенісу Donic Outdoor Fun - міцний всепогодний складаний тенісний стіл для амато..
14,850 грн.
Тенісний стіл складаний Athletic Strong
Тенісний стіл для закритих приміщень. Як матеріал для ігрової поверхні використовується спеціально о..
4,950 грн.
Тенісний стіл складаний Compact Strong
Тенісний стіл для закритих приміщень. Як матеріал для ігрової поверхні використовується спеціально о..
0 грн.
Стіл тенісний Donic Indoor Roller 400 (синій)
Тенісний стіл (для приміщень)Стіл для настільного тенісу Donic Indoor Roller 400 - міцний компактний..
8,950 грн.
Стіл тенісний Donic Indoor Roller 600 (синій)
Стіл для настільного тенісу Donic Indoor Roller 600 - міцний, компактний, складаний тенісний стіл дл..
10,900 грн.
Тенісний стіл  Donic Indoor Roller 800
Donic Indoor Roller 800 Теннисный стол (для помещений) Стол для настольного тенниса Donic I..
12,900 грн.
Тенісний стіл Donic Indoor Roller FUN
Стіл для настільного тенісу Donic Indoor Roller FUN - міцний компактний, складаний тенісний стіл для..
7,950 грн.
Тенісний стіл Sportmaydan Hobby
Стіл для настільного тенісу для любителів цієї гри. Призначений для використання в приміщеннях. Зруч..
4,500 грн.
Тенісний стіл Sportmaydan Start
Тенісний стіл Start 1 для закритих приміщень.Як матеріал для ігрової поверхні використовується спеці..
2,800 грн.

Пінг-понг стіл (для настільного тенісу) є популярним варіантом для дому, дачі, офісу, санаторію та навчального закладу. За допомогою гри можна не тільки зняти напругу від важкого дня, але й розвинути уважність, швидкість та витривалість. Ось чому теніс по праву вважається олімпійським видом спорту.

В нашому магазині представлений гідний інвентар для професіональних тенісистів та новачків. Пропонуємо зануритись в різноманіття товарів та остаточно впевнитись в необхідності такого придбання.

Тенісний стіл: ціна та класифікація 

Всі моделі розділяють на дві великі групи – інвентар для приміщень та вулиці. Перший розрахований для використання виключно в закритих залах, в той час як другий передбачає витримування високої вологості та перепадів температур.

Вуличний стіл (для тенісу) буває декількох типів. 

  • Вологостійкий. Стіл складається з фанери, яка міцно закріплена за допомогою формальдегідного клею. Поверхня гарно переносить опади, уникаючи деформування.
  • Антивандальний. Такий варіант є монолітним, не підлягає транспортуванню та складенню. Зазвичай його вмонтовують в цементні стовпи.
  • Всепогодний. Стільниця цієї моделі виготовляється з пластику чи меламіну, зверху вкривається алюмінієвим шаром. Опади, сонячні промені та вітер в даному випадку шкоду не завдають.

Відповідно до рівня гравців ми можемо запропонувати купити стіл (для настільного тенісу) різних напрямів. Для любителів передбачені недорогі легкі варіанти з вбудованою системою складання та сіткою. Конструкція дозволяє створювати простір для одноосібної гри.

Спортсменам просунутого рівня ми порадимо тенісні столи масою в районі 100 кг. Такі речі мають більш широку поверхню та додаткові опції. Професійні столи (для настільного тенісу) мають саму велику товщину стільниці, вагу до 200 кг, а також сертифікацію ITTF.

У нас легко купити: тенісний стіл будь-якої моделі та іншу атрибутику 

Асортимент магазину нараховує велику кількість столів для тенісу: з механізмами складання та монолітні, розраховані для використання на вулиці та в приміщенні, професійні та любительські. Наші працівники спеціалізуються на спортивних товарах, тому зможуть надати кваліфіковану консультацію та допомогти обрати оптимальний варіант для тенісу. Ми врахуємо всі Ваші побажання та можливості, щоб майбутня гра приносила лише задоволення.

Ви можете обрати бюджетний атрибут тенісний – стіл для тренувань. Навіть в таких моделях передбачені всі умови для частого використання. Вони мають низку переваг.

  • Характеризуються рівномірним відскоком тенісного м’яча від гральної поверхні, що дає можливість розрахунку траєкторії польоту.
  • Столи досить зручні для складання та транспортування.
  • Покриті антибліковим шаром.

Компанія має багаторічний досвід у сфері торгівлі спортивним інвентарем. Тому ми знаємось на якісних та ергономічних речах для тенісу. Від Вас потрібно лише бажання та стійкий намір «куплю». Тенісний стіл в такому випадку стане не просто елементом меблів, але й принесе максимальну користь всім членам родини.

Завітайте на сайт та дізнайтесь всі подробиці про товар: нюанси, механізми, комплектації, що й скільки коштує. Тенісний стіл на будь-який смак Ви легко знайдете в каталозі нашого магазину.