Про компанію

Займатися спортом сьогодні не тільки престижно, а й необхідно, так як регулярні фізичні вправи надають людині життєвий тонус, зберігають фігуру та здоров'я. Якісні спортивні товари для будь-якого виду спорту Ви зможете знайти в асортименті, який пропонує наш інтернет-магазин спортивних товарів "Спортмайданчик". Тут ви знайдете все необхідне обладнання, безліч корисних аксесуарів для занять фітнесом, фізкультурою та для активного відпочинку на природі. Магазин спортивних товарів пропонує якісні спорттовари за найдоступнішими цінами в Україні.

У нашому Інтернет магазині покупець отримує цілий ряд переваг, адже у нас:
- Великий асортимент спортивних товарів. 
- Найнижчі ціни на ринку спорттоварів України за рахунок співпраці з виробниками. 
- Наші ціни доступні кожному, тому той, хто купить пропоновані в нашому магазині товари для спорту, зробить вигідну для себе покупку. - Спортивний магазин приймає оплату, як готівковими коштами, так і за безготівковим розрахунком.

Інтернет-магазин спортивних товарів "Спортмайданчик" займається доставкою товарів в усі регіони зручним для вас перевізником. Якщо Ви не до кінця розумієте що саме Вам підходить чи маєте додаткові запитання, - не хвилюйтеся, ми надамо Вам безкоштовну консультацію та відповімо на будь-які Ваші запитання за всіма видами товарів.
На нашому сайті запропоновано багато цікавої інформації, є і рекомендації, в якому випадку краще купити ті чи інші спорттовари. Ці рекомендації Ви зможете знайти у розділі "Блог". Підписавшись на наші новини Ви автоматично будете отримувати корисні поради від нашого магазину по підбору та експлуатації тих чи інших спортивних товарів.
  
Продукція нашого магазину розділена на категорії та підкатегорії, що забезпечує зручний доступ до всіх товарів. Також Ви можете скористатися пошуком по сайту, для швидкого доступу до потрібних товарів.

Найголовнішими принципами нашої роботи є:
- тільки якісні товари від перевірених постачальників;
- кваліфікована допомога у виборі спортивних товарів;
- якісний та приємний сервіс
- швидка доставка у Ваше місто

Ми завжди раді бачити Вас на нашому інтернет-магазині  "Спортмайданчик"!