Доставка та оплата

Обробка і відправка замовлення на нашому інтернет-магазині займає один робочий день. Всі товари є в наявності на складі. Якщо замовлення оформлене сьогодні - воно буде оброблене і відправлене на наступний робочий день. В окремих випадках термін обробки і відправки замовлень може бути збільшений на один-два робочих дні.

Зазначені терміни можуть бути дотримані тільки в тому випадку, якщо при реєстрації і оформленні замовлення на інтернет-магазині Ви чітко вказали всі дані, необхідні для відправки Вашого замовлення, в іншому випадку термін обробки замовлення може бути збільшений на час, необхідний для уточнення даних, яких Ви могли не надати.

Якщо при реєстрації Ви чітко вказали всі дані, необхідні для відправки Вашого замовлення, замовлення буде відправлене Вам. Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами для підтвердження замовлення. Про відправку Ви будете проінформовані листом на e-mail.

Доставка по території України для замовлень від 5000грн є безкоштовною. У інших випадках вартість доставки розраховується індивідуально, в залежності від місця доставки та габаритів замовлення.

Доставка відбувається наступними методами:

- доставка службою "Нова пошта"
- кур'єрська доставка службою "Нова пошта"
- кур'єрська доставка службою "Міст експрес"
- доставка службою "Укрпошта"

_доставка службою "Делівери"

Оплата для всіх замовлень відбувається методом накладеного платежу після отримання та перевірки замовлення на відділенні пошти або під наглядом кур'єра.