• Засіб для очищення «Silver Life» Shok O2 (3л) для дезінфекції

Засіб для очищення «Silver Life» Shok O2 (3л) для дезінфекції

  • Модель: SL «SHOCK O2», 3
  • В наявності
  • 485.00 грн.

Рідкий концентрований препарат, призначений для дезінфекції.
Знищує різного роду бактерії, цвіль і грибки шляхом окислення. Засіб призначений для шокової дезінфекції води в басейні. Також рекомендований для дезінфекції чаші басейнів перед запуском, фільтрів і обладнання. Препарат не викликає алергії у користувачів, не сушить шкіру, не створює типовий «хлорний» запах води.


Застосування: Шокова обробка води в басейні виконується у вечірній час або вночі. Перед застосуванням засобу, необхідно заміряти і скорегувати (при необхідності) pH до нормативних показників - 7.0 - 7.4. Препарат дозується з розрахунку 1000 мол на 10 м3 оброблюваної води. Перед введенням, засіб необхідно розвести в 10-20 разів в ємності з водою з басейну, після чого, рівномірно влити по всьому периметру басейну. Далі включається фільтрація на період 6 - 8 годин. Після введення препарату, не рекомендується відвідувати басейн протягом 10 -12 годин.
Рекомендується для домашніх басейнів і інших водойм, де використання хлору небажано. Шокову дезінфекцію води в басейні рекомендується проводити перед запуском, і в період експлуатації не рідше, ніж кожні 30 - 60 днів залежно від експлуатаційних умов.


Поточну дезінфекцію рекомендується проводити срібним бактерицидну комплексом «Silver Life».


Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.
Загальні
Код 6422