• Коагулянт пролонгованої дії в гранулах Silver Life «Super Flock», 1 кг

Коагулянт пролонгованої дії в гранулах Silver Life «Super Flock», 1 кг

  • Модель: SL «SUPER FLOCK», 1
  • В наявності
  • 170.00 грн.

Призначений для освітлення з подальшим усуненням каламутності води в басейні. Ефективно впливає на дрібні, недоступні для фільтрації частки. Застосування засобу забезпечує ідеальну прозорість і чистоту води.


Перед введенням препарату обов'язково виміряти кислотно-лужний баланс води і при необхідності привести його до нормативного рівня - 7,0 - 7,4.


Застосування: необхідно використовувати 25-50 грам кошти на 10 м3 оброблюваної води (зазначені дози слід розглядати як загальні. В кожному окремому випадку, в залежності від стану води дози препарату слід збільшити або зменшити). Перед введенням, засіб необхідно повністю розчинити в ємності з водою з басейну, після чого, рівномірно влити по всьому периметру басейну. Увімкнути фільтрацію на період від 2 до 4 годин. Після завершення роботи фільтра, воді треба відстоятися. Всі забруднення залишаються на дні у вигляді осаду, який легко забирається за допомогою водного пилососа.


Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.
Загальні
Код 6421