Захист для роликів Record SK-6328P ( роз.M, 8-12років)

  • Модель: SK-6328P
  • В наявності
  • 250.00 грн.

Доступні опції


Матеріал: пластик, поліестер (PL).
Розміри: M, 8-12 років.
Призначення: для захисту колін, ліктів, зап'ясть від травм під час катання.

Купили своїй дитині ролики і шолом? На жаль, цього мало - коли мова йде про катання на роликових ковзанах, то безпеки слід приділити якомога більше уваги. Захист дитяча Record SK-6328P (наколінники, налокітники, рукавички) вдало доповнить екіпіровку юного роллера.

призначення
Даний набір призначений для захисту колін, ліктів і зап'ясть, які в активних видах спорту, зокрема при катанні на роликах, найбільше схильні до таких травм, як садна і забиті місця. І якщо перші заживають досить швидко, то період відновлення після других до образливого тривалий. Тим часом якщо на дитину вдягнути наколінники, налокітники та рукавички (до речі, шолом теж необхідний), то абсолютна більшість падінь для нього закінчаться сміхом і жартами товаришів.

опис
У набір входять по два наколінника і налокотника, а також пара рукавичок в формі накладок на долоні. Їх основні елементи, які безпосередньо приймають на себе удар (на налокітниках / наколінниках - «чашки», на рукавичках - сегментні протектори) виготовлені з удароміцного пластика. У той же час товста щільна підкладка з поліестеру забезпечує його максимальне пом'якшення. Надійна фіксація на колінах (ліктях, долонях) забезпечується еластичними ременями на застібках-липучках. Всі елементи відповідають анатомічним особливостям захищаються частин тіла, тому не обмежують рухів користувача.

переваги:

Чудова якість, стильний зовнішній вигляд і надійна фіксація.
Підходить і початківцям, і просунутим користувачам.
Легка і зручна, вона, захищаючи дитину, не заважає йому кататися.
Загальні
Код 4652