Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804

  • Модель: 804--3349
  • Немає в наявності
  • 0.00 грн.

Кросівки з інноваційним дизайном і чудовою амортизацією, призначені для бігунів середнього і високого ваги, які потребують легкому взутті і додатковому імпульсі при поштовхах. Виготовлено за унікальною технологією Rebound марки Joma.
Кросівки з перепадом висоти підошви від п'яти до носка 10 мм. Вага: 307 г Призначені для бігунів із середнім і високим вагою. Для бігунів з нейтральною пронацією.
Верхня частина виконана з нейлону і термопластичного поліуретану, який надає виробу міцність і легкість. Підошва виготовлена за фірмовою технологією 360º, що забезпечує природне розподіл ваги при зіткненні з поверхнею. У кросівках також застосована безшовна технологія JOMA SPORTECH уприскуваного каучуку, яка виключає необхідність використання жорстких матеріалів, а також робить більш еластичним в зонах вигину і легко підганяти до стопи. Система циркуляції повітря VTS забезпечує повітропроникність кросівок і запобігає перепади температури для стопи. Посилений задник FIX COUNTER надає додатковий захист і комфорт в зоні п'яти завдяки новому дизайну колодки більш ергономічної форми.
Устілки виготовлені з пресованого антибактеріального матеріалу ЕВА +, легко підганяється до форми стопи. Верхня частина підошви виконана з матеріалу ЕВА + на основі натуральних волокон і пришита до підошви за технологією GLOVE SYSTEM без виступаючих швів для запобігання тертя стопи. Завдяки цьому, забезпечується почуття комфорту і зменшений вага кросівок. Матеріал ЕВА + сприяє амортизації і поглинання ударів при зіткненні з поверхнею.
Середній шар підошви також забезпечує необхідну амортизацію, так як складається з гелевою деталі, що поглинає удари при зіткненні з поверхнею і полегшує поштовхи. Підошва має дві Філонова деталі. Одна з них необхідна для підвищеної стійкості і амортизації, а інша поділена на секції, за рахунок чого відбувається оптимальний перенесення ваги від п'яти до носка.
Підошва виготовлена з особливого матеріалу за технологією Joma REBOUND, що забезпечує більш сильні і швидкі імпульси при відштовхуванні від поверхні. Завдяки системі FLEXO відбувається природний перенесення ваги від п'яти до носка при кожному кроці. Проміжна підошва виготовлена за технологією STABILIS для мінімізації руху п'яти і носка, а також запобігання вигинів і скручування, надаючи стопі стійкість. У цій моделі також є центральна трикутна деталь, що запобігає деформацію, що виникає через надмірну амортизації. Крім того, використана технологія PULSOR для поглинання ударів при зіткненні з поверхнею і збільшення імпульсу при поштовхах.
Загальні
Код 3349