Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804
Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804
Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804
Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804
Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804
Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804

Взуття для бігу Joma STORM VIPER ROYAL 804

На складі
Ціна На складі 2,093 грн.

Наявні опції

* Розмір:

- +
Кросівки з інноваційним дизайном і чудовою амортизацією, призначені для бігунів середнього і високого ваги, які потребують легкому взутті і додатковому імпульсі при поштовхах. Виготовлено за унікальною технологією Rebound марки Joma.
Кросівки з перепадом висоти підошви від п'яти до носка 10 мм. Вага: 307 г Призначені для бігунів із середнім і високим вагою. Для бігунів з нейтральною пронацією.
Верхня частина виконана з нейлону і термопластичного поліуретану, який надає виробу міцність і легкість. Підошва виготовлена за фірмовою технологією 360º, що забезпечує природне розподіл ваги при зіткненні з поверхнею. У кросівках також застосована безшовна технологія JOMA SPORTECH уприскуваного каучуку, яка виключає необхідність використання жорстких матеріалів, а також робить більш еластичним в зонах вигину і легко підганяти до стопи. Система циркуляції повітря VTS забезпечує повітропроникність кросівок і запобігає перепади температури для стопи. Посилений задник FIX COUNTER надає додатковий захист і комфорт в зоні п'яти завдяки новому дизайну колодки більш ергономічної форми.
Устілки виготовлені з пресованого антибактеріального матеріалу ЕВА +, легко підганяється до форми стопи. Верхня частина підошви виконана з матеріалу ЕВА + на основі натуральних волокон і пришита до підошви за технологією GLOVE SYSTEM без виступаючих швів для запобігання тертя стопи. Завдяки цьому, забезпечується почуття комфорту і зменшений вага кросівок. Матеріал ЕВА + сприяє амортизації і поглинання ударів при зіткненні з поверхнею.
Середній шар підошви також забезпечує необхідну амортизацію, так як складається з гелевою деталі, що поглинає удари при зіткненні з поверхнею і полегшує поштовхи. Підошва має дві Філонова деталі. Одна з них необхідна для підвищеної стійкості і амортизації, а інша поділена на секції, за рахунок чого відбувається оптимальний перенесення ваги від п'яти до носка.
Підошва виготовлена з особливого матеріалу за технологією Joma REBOUND, що забезпечує більш сильні і швидкі імпульси при відштовхуванні від поверхні. Завдяки системі FLEXO відбувається природний перенесення ваги від п'яти до носка при кожному кроці. Проміжна підошва виготовлена за технологією STABILIS для мінімізації руху п'яти і носка, а також запобігання вигинів і скручування, надаючи стопі стійкість. У цій моделі також є центральна трикутна деталь, що запобігає деформацію, що виникає через надмірну амортизації. Крім того, використана технологія PULSOR для поглинання ударів при зіткненні з поверхнею і збільшення імпульсу при поштовхах.
Загальні
Код 3349