• Взуття для бігу Joma MARATHON R-4000 811

Взуття для бігу Joma MARATHON R-4000 811

  • Модель: 811--3256
  • В наявності
  • 1 747.00 грн.

Доступні опції


Оновлена модель, в якій ми збільшили амортизацію, щоб наблизити біг до стану польоту. Застосовуються на довгих дистанціях, спеціально розроблені для марафонів. Полегшені. DROP: 8. 241 гр. Крій виготовлений з нейлону і вставок з термопластичного поліуретану для більшої міцності. Взуття виготовлене із застосуванням піни зсередини, для кращої адаптації щиколотки. Використовується система JOMA SPORTECH, із застосуванням каучуку, який виключає шви і інші тверді матеріали, тим самим створюючи більш зручну структуру, покращене згинання та прилягання взуття до ноги. Застосована система вентиляції VTS, яка сприяє входу і виходу повітря з кросівок, тим самим підтримуючи постійну температуру стопи. Формована устілка з піни ЕВА, яка підганяється під форму ноги. Верхній шар підошви виготовлений з натуральної піни ЕВА з системою GLOVE SYSTEM, для кріплення між устілкою і кроєм, що забезпечує більший комфорт і зменшує вагу взуття. Обидві частини зшиті рівно і без виступаючих швів, що підтримує округлені лінії стопи. Високоякісна межподошва з губчатого филона, що забезпечує амортизацію, і пластина з ПВХ, яка проходить від центральної частини до носку для збільшення сили поштовху. Включає в себе систему STABILIS, яка представляє собою виріб з термопластичного поліуретану, розташоване в самій вузькій частині ноги і дозволяє уникнути неправильних поворотів між передньою і задньою частиною стопи, що забезпечує більшу стійкість, зберігаючи стійкість кроку при бічних рухах. Підошва з каучуку, яка включає в себе систему FLEXO з лініями згинання, ергономічно розташовані на підошві, що забезпечує кращий перехід від п'яти до носка при кожному кроці.

Stabilis
Деталь з термопластичного поліуретану в самій вузькій частині підошви запобігає несприятливі повороти між передньою і задньою частинами стопи і надає стійкість. Hi-End моделі взуття для бігу також мають центральну трикутну деталь з цього матеріалу для збільшення міцності підошви. У тенісних кросівках вона розташована в проміжному шарі підошви для забезпечення стійкості стопи при бічних рухах.

Sportech
Впорскується каучук дозволяє використовувати безшовні технології без необхідності застосування інших твердих матеріалів у верхній частині кросівок. Ця технологія робить виріб легким і більш гнучким, а також забезпечує оптимальну підгонку до стопи. Підошва має різну товщину в різних ділянках в залежності від потреби в захисті і необхідної міцності в тій чи іншій зоні.

Flexo
Система ергономічно розташованих ліній згинів на підошві для оптимального перенесення ваги стопи від п'яти до носка при кожному зіткненні з поверхнею. У зоні п'яти можливий вигин тільки самої підошви, що додатково зміцнює стопу і робить її руху більш природними.

VTS
Система циркуляції повітря, що забезпечує повітропроникність кросівок і запобігає перепади температури для стопи.

Glove System
Система зчленування верхнього шару підошви з верхньою частиною бутс в одну цільну деталь, що надає комфорт і забезпечує легкість. Шви вироби мають особливу пло
Загальні
Код 3256