Рукавиці боксерські для груші Benlee BELMONT /XL / чорні
Рукавиці боксерські для груші Benlee BELMONT /XL / чорні

Рукавиці боксерські для груші Benlee BELMONT /XL / чорні

На складі
Ціна На складі 1,290 грн.
- +
Benlee Belmont - якісні рукавички для відпрацювання ударів на снарядах, будь то груші або тренувальні лапи. Модель поєднує в собі вінтажний дизайн, міцність і комфорт.

Зовнішня оболонка виконана з високоякісної натуральної шкіри. Вона довговічна, стійка до різних порізів і подряпин. Такий матеріал не лопається від перепаду температури і стійкий до стирання. Міністерство внутрішніх справ, з боку долоні, має отвір для більш оптимальної вентиляції, а підстава великого пальця і долоні посилені подвійною строчкою.

В якості наповнювача виступає багатошаровий піноматеріал, товщиною 3,5 см. Він знижує ризик отримання травм кісточок під час особливо серйозних імпульсів. За рахунок якісної підкладки з нейлону і замша, рука сидить щільно і не ковзає, але вимагає додаткового зусилля для стиснення. Також ці матеріали добре вбирають піт і швидко сохнуть.

Фіксація здійснюється за рахунок гумового манжета з липучкою, шириною 5 см і в підлогу обороту.

Ім'я Benlee було відомо в боксі ще з 1930 року. Уже тоді, успішні боксери розуміли, що крім наполегливих тренувань і концентрації їм допоможе виграти якісне обладнання. Відомі чемпіони у важкій вазі, такі як Бомбер Браун або Джо Волкотт, покладалися на професійне боксерське спорядження Benlee.

Всесвітньо відомий боксер Роккі Марчіано також використовував екіпіровку Benlee, як на тренуваннях, так і в професійних боях, що в кінцевому підсумку зробило його великим боксером, що не програв за свою кар'єру жодного бою. У шістдесяті роки, зі смертю Марчіано, компанія додала ім'я великого чемпіона до своєї назви, щоб увічнити непереможного боксера. Benlee і раніше проводить якісне і комфортне спортивне спорядження для сучасних чемпіонів.
Загальні
Код 6156