Рукавиці боксерські  Benlee FIGHTER 12oz (шкіра, чорно-червоні)

Рукавиці боксерські Benlee FIGHTER 12oz (шкіра, чорно-червоні)

На складі
Ціна На складі 2,290 грн.
- +
Benlee Fighter - тренувальні боксерські рукавички преміум-класу від легендарного бренду. Створені, спираючись на поєднання класичного стилю і зносостійких матеріалів, призначені для відпрацювання техніки в спарингах.

Зовнішній матеріал виконаний з високоякісної натуральної шкіри, використання якої забезпечує моделі неперевершену зносостійкість і довговічність. Для підвищення загальної міцності вироби, всі стики посилені подвійною строчкою, вона дозволяє щодня використовувати рукавички без ризику передчасного розходження швів.

Багатошарова конструкція вкладиша з пеноматериала литого під тиском, дозволяє руці завжди перебувати в анатомічно правильному положенні, при цьому забезпечуючи поглинання і розподіл удару всією поверхнею, оберігаючи спортсмена від травм.


Підкладка з слизького (глянцевого) матеріалу гарантує комфортне надягання рукавички на руку, і захист від прилипання до шкіри. А для вентиляції долонь і великого пальця передбачена перфорація. Великий палець прикріплений до основної рукавичці для запобігання його затиску і травми суглобів.

Форма і крій підтримують кулак в правильному положенні, а ремінь фіксації на липучці стабілізує зап'ясті, запобігаючи травми суглобів.

Ім'я Benlee було відомо в боксі ще з 1930 року. Уже тоді, успішні боксери розуміли, що крім наполегливих тренувань і концентрації їм допоможе виграти якісне обладнання. Відомі чемпіони у важкій вазі, такі як Бомбер Браун або Джо Волкотт, покладалися на професійне боксерське спорядження Benlee.

Всесвітньо відомий боксер Роккі Марчіано також використовував екіпіровку Benlee, як на тренуваннях, так і в професійних боях, що в кінцевому підсумку зробило його великим боксером, що не програв за свою кар'єру жодного бою. У шістдесяті роки, зі смертю Марчіано, компанія додала ім'я великого чемпіона до своєї назви, щоб увічнити непереможного боксера. Benlee і раніше проводить якісне і комфортне спортивне спорядження для сучасних чемпіонів.
Загальні
Код 6155