Охолоджуючий рушник HMS RC1206

Охолоджуючий рушник HMS RC1206

На складі
Ціна На складі 195 грн.

Наявні опції

* Колір:


- +
Охолоджуючу рушник RC1206 ідеально підходить для:

- спортсмени - для охолодження тіла після тренування,

- дітям - знижувати температуру в спекотні дні, захищати організм від перегріву,

- літні люди - завдяки більш швидкому процесу охолодження за рахунок конвекції і випару, ніж в разі природного механізму терморегуляції, набагато легше знизити температуру у людей з більш повільним метаболізмом,

- будь-яка людина, який знаходиться в умовах, коли природна терморегуляція недостатня.Як працює охолоджуючу рушник?Тонкий рушник зі спеціального мікроволокна використовує три механізми одночасно: провідність, випаровування і конвекцію.

- Етап 1. Отримання теплової енергії з поверхні тіла. Рушник, змочений у холодній або теплій воді за допомогою провідного механізму, отримує тепло безпосередньо від шкіри - вода, що міститься в рушник, стосується тіла і нагрівається.

- Етап 2. Теплообмін за допомогою конвекції. Рушник завдяки тонкої тканини легко зливає нагріту з тіла воду на поверхню. На поверхні, завдяки конвективним рухам повітря, вода, що міститься в рушник, остигає. Цей процес відбувається швидко через високу пористість матеріалу - чим вище пористість, тим ефективніше процес конвективного охолодження.

- Етап 3. Парування. Вода, що міститься в рушник, нагріта температурою нашого тіла, випаровується природним чином - чим вище температура, тим швидше. Цей процес набагато більш ефективний, ніж в разі випаровування води прямо з поверхні шкіри через набагато більшою пористості рушники - збільшення площі поверхні випаровування.

- Додатковий ефект - захист від сонця. Рушник зупиняє ультрафіолетові промені, не зупиняючи процес охолодження шкіри.У поєднанні зі спеціальною кришкою, до якої прикріплений карабін, RC1206 підійде кожному.

Матеріал: 100% поліестер
Розміри рушники: 90 х 30 см
Розміри обкладинки: 13 х 8 см
Загальні
Код 3908