Обруч гімнастичний HULA HOP Wide Hoop

Обруч гімнастичний HULA HOP Wide Hoop

2 - 3 Days
Ціна 2 - 3 Days 682 грн.
- +
Якщо ви шукаєте новий спосіб займатися гімнастикою, це коло - відмінна можливість почати наймоднішу тренування сьогодні. Інноваційний коло, що обертається навколо всієї талії, забезпечує в той же час широкий спектр масажу, який робить його відмінним пристроєм для зайнятих людей, які хочуть мати можливість легко і без ускладнень тренуватися незалежно від часу і місця. В середині упаковки є польське керівництво.

Технічні дані:

Матеріал - полістирол, поліетилен,
Діаметр - 110 см,
Вага - 1,25 кг,
Збірка - 8 сегментів (4 синіх, 4 рожевих), 64 масажних кулі,
Колір: синьо-рожевий,Компанія SMJ Sport є єдиним імпортером JULPOLI hula hoos

Інформація для користувачів:

- Спалювання жиру

Hula hop - це пристрій, який допомагає ефективно втратити зайві кілограми. Спеціально розроблені масажні кульки при тренуванні чинять тиск на м'язи живота, спини, стегон і сідниць.

- Масаж

Через сильний тиск, що чиниться безпосередньо на м'язи живота і всього тіла, більшість користувачів відчують легку біль після двох тижнів вправ. Не забудьте поступово опустити сантиметри в талії.

Прагніть не дуже інтенсивно тренуватися.

- Легка збірка

Простий роз'єм в колесі, забезпечує його швидку збірку і розбирання. Hula hop ідеально підходить для зберігання і дуже зручно подорожувати. 64 масажних кулі полегшують ефективне вправу.

Феноменальні обручі хула в 3 рази важче, більше і міцніше, ніж колеса, які ми бачили до сих пір.Вироблено в Кореї компанією Waryon Industries Co. LTDПопередження для нових користувачів Hula Hop:

Перед тим, як почати вправу з серйозними захворюваннями спини, стегна і коліна, рекомендується звернутися до лікаря. Деякі користувачі можуть помітити легкі садна і шкіру і синці під час першого використання пристрою в режимі розширеного масажу, тому рекомендується носити відповідний одяг, яка запобіжить прямий вплив на шкіру. Якщо через два тижні ви відчуєте дискомфорт, зверніться до лікаря. Масажні кульки можуть бути задухи для немовлят і дітей. Під час вправ проявляйте обережність у присутності немовлят і домашніх тварин і будьте обережні, щоб не пошкодити предмети домашнього вжитку.
Загальні
Код 1828