Набір еспандерів опору HMS OPX04 + NB5042

  • Модель: OPX04NB5042
  • В наявності
  • 865.00 грн.

Ми представляємо набір, в якому ремінці на щиколотці OPX04 поєднуються з еластичними резинами. Така комбінація надає безліч можливостей для вправ. Надягання стрічок на щиколотки і з'єднання їх гумою дозволяє виконувати безліч вправ з залученням м'язів ніг. Зміна стрічок між вправами не складе труднощів, завдяки карабінів, що входять в комплект. Основне застосування - вправи на розвиток м'язів сідниць і всієї групи м'язів стегон. Також можливі вправи на прес. Набір можна використовувати як самостійне тренувальне обладнання, і ми будемо використовувати його для повноцінного тренування нижніх м'язів. Крім того, використання цього набору з іншим обладнанням підвищить складність виконуваних вправ. Тренуватися в цій конфігурації продукту зручніше, ніж в разі використання однієї тільки гуми. Гумки не подразнюють шкіру, гумка не рухається під час тренування, дозволяючи зосередитися тільки на вправі. Додатковим авто є те, що обидва продукти найвищої якості.

Ремінці виготовлені з приємних для шкіри матеріалів. Підкладка з пеноматериала забезпечує безпеку і комфорт в гомілковостопному суглобі, зручний і міцний матеріал підвищує комфорт тренування. Міцне подвійне сталеве кільце гарантує довговічність.

Накладки використовуються в різних вправах. Їх можна використовувати в зміцнювальних і стабілізуючих тренуваннях, мобілізації та реабілітації. Мобілізаційні вправи можуть виправити погану поставу, поліпшити діапазон рухів, зменшити біль і запобігти травми.

Накладки можна використовувати в динамічної розминці, вправах для глибоких м'язів і всього тіла. Вони є прекрасним доповненням до будь-якому тренуванні, даючи нашим м'язам новий стимул. Стрічки призначені для всіх слухачів - всіх рівнів. Завдяки різній стійкості гумок кожен може налаштувати тренування відповідно до своїх здібностей.

Набір резинок для щиколоток і гумок - ідеальний елемент будь-якого домашнього тренажерного залу.

Технічні характеристики:

Пов'язки на голову:
Матеріал: сталь, ПП, ЕВА
Застібка: еластична липучка.
Габаритні розміри:
Довжина: 480 мм
Ширина: 100 мм
каучуки:
Матеріал: латекс
Габаритні розміри:
світло:
Довжина: 600 мм
Ширина: 50 мм
Товщина: 0,6 мм
Діапазон навантаження: 7-9 кг
середина:
Довжина: 600 мм
Ширина: 50 мм
Товщина: 1 мм.
Діапазон навантаження: 13,5 - 16 кг
сильний:
Довжина: 600 мм
Ширина: 50 мм
Товщина: 1,4 мм
Діапазон навантаження: 20 - 22,7 кг
Затиск-гачок:
Матеріал: сталь, гальванічне покриття
Розміри: 8,9 x 4,3 см
Дорожній просвіт: 10 мм
Механізм: запобіжний кручення
Максимальне навантаження: 500 кг
Набір містить:
Дві ремінці на щиколотці
два карабіна
Загальні
Код 7092