• Мат гімнастичний Sportmaydan (книжка, роз.  2x1м)

Мат гімнастичний Sportmaydan (книжка, роз. 2x1м)

  • Модель: SM2x1K--1369
  • В наявності
  • 2 070.00 грн.

Доступні опції


Гімнастичний мат Книжка 200х100х10 см - це проста, але цікава зовні, легка і функціональна складається модель, яка має всі необхідні для користувачів властивості: міцність, пружність і довговічність. Високі експлуатаційні характеристики гімнастичного мату обумовлені використанням при його виготовленні ретельно перевірених якісних матеріалів - кожвинила і поролону, які нічим не поступаються своїм натуральним аналогам.

Збільшенню терміну служби, ремонтопридатності, а також простоті в обслуговуванні і догляді, сприяє практична і зручна конструкція, що складається з знімних чохлів і наповнювача.

Мат гімнастичний має яскравий верх, виконаний на замовлення споживача в червоному, жовтому, синьому або зеленому кольорах, який прекрасно контрастує з чорними боковинами.

Дертися вгору по сходах, стрибати вище голови, перекидатися, займатися єдиноборствами, легкою атлетикою і багатьом іншим, що підкаже дитяча фантазія, стане безпечним і можливим якщо купити гімнастичний мат. Склавши цей оригінальний гімнастичний мат у вигляді книжки, ви забезпечите собі і малюкові подвійний захист під час активних ігор і заняттям спортом.


Які переваги має наш спортивний гімнастичний мат?


- Виготовлений на заводі з використанням високоякісного обладнання
- Підвищує захист під час занять на спортивних куточках і тренажерах
- Має привабливий зовнішній вигляд і відмінну якість виготовлення


Характеристики:

Висота 10 см
Ширина 100 см
Довжина 200 см
матеріал Вініл-шкіра
Вага товару 10 кг
Гарантія 12 місяців
колір Кольоровий
Загальні
Код 1369