Мат гімнастичний HOP- SPORT HS-065FM (ліпучка, 5см)

Мат гімнастичний HOP- SPORT HS-065FM (ліпучка, 5см)

2 - 3 Days
Ціна 2 - 3 Days 0 грн.
- +
Основні характеристики:

Модель: HS-065FM
Колір: синій
Розміри в розкладеному вигляді: 180 х 60,5 х 5 см
Розміри в складеному вигляді: 60,5 х 60,5 х 15,5 см
Товщина: 5 см
Твердість: середньої жорсткості
Ручки для перенесення
Можна комбінувати
Гарантія 24 місяці

Гімнастичний складаний жорсткий мат Спортивний складаний жорсткий мат 5 см хакі HS-065FM Hop-Sport надасть вам міцну і зручну базу для інтенсивних тренувань. Ця модель з високим ступенем твердості, високою еластичністю і пружністю рекомендується для занять бойовими мистецтвами, гімнастикою або акробатикою, пропонуючи відмінну амортизацію ударів. Можливість складання до менших розмірів полегшує транспортування і зберігання продукту.

Можливість складання
У вашій кімнаті недостатньо місця для зберігання аксесуарів для вправ? Складаний мат - це рішення для вас! Модель HS-065FM складається з трьох постійно з'єднаних частин, які можна зручно скласти до 60,5 х 60,5 х 15,5 см після тренування, щоб не втратити цінне простір.

Міцний
Матеріали, використані для виробництва, зроблять мат приємним на дотик, безпечним і надзвичайно міцним для фізичних вправ. Поліуретанова поверхню демонструє високу стійкість до частого використання.

Водонепроникний
Складний мат HS-064FM Hop-Sport не вбирає піт і воду, догляд за ним дуже простий. Це особливо важливо, якщо ви плануєте інтенсивні, щоденні тренування.

Ручки для перенесення
Практичні ручки для перенесення, пришиті з одного боку мату HS-064FM, дозволяють зручно його транспортувати.
Загальні
Код 6175