• Манекен тренувальний для єдиноборств Boxer 1021-01 (150см)

Манекен тренувальний для єдиноборств Boxer 1021-01 (150см)

  • Модель: 1021-01
  • В наявності
  • 1 725.00 грн.

Матеріал: верх - кирза, наповнювач - ганчір'я.
Висота: 150 см.
Колір чорний.
Призначення: відпрацювання ударів і борцівських прийомів.


Тренувальний манекен призначений для ефективного навчання кидкам, переміщенням, техніці захоплень і боксерським ударам. Вправи з ним розвивають координацію рухів атлета, допомагають йому поліпшити контроль над своїм тілом. Підходить для всіх стилів на рингу і борцівському килимі - ММА, дзюдо, бойове самбо, бразильське джиу-джитсу, бокс.

Основна перевага манекена в тому, що завдяки своїй формі, людиноподібним пропорціям і масі, він замінює живого противника. Спортивний снаряд дозволяє вести бойову підготовку, використовуючи всі методи нападу з повною силою і швидкістю, як в реальній ситуації, яку, на жаль, неможливо багаторазово відпрацьовувати з живим партнером через ризик отримання ним травми. Він відмінно підходить для тренувань кидків, блоків і ударів, а також різних комбінацій. Дозволяє продумати стратегію поєдинку.

Чохол спортивного снаряда виконаний з міцного композитного матеріалу (кирза), стійкого до значного фізичного впливу. Міцні шви (подвійна прошивка) і щільна набивка дрантям, роблять манекен несприйнятливим до багаторазових деформацій, неминучих в тренувальному процесі, тому він довго зберігає свою форму.

Щоб тренуватися з манекеном слід вибирати досить просторе приміщення - спортзал, спортивний куточок в квартирі.

Переваги:

Міцний матеріал гарантує довговічність снаряда.
Має анатомічно правильний розподіл ваги.
Може використовуватися атлетами з різним рівнем підготовленості.
Актуальний в усіх видах єдиноборств.
Загальні
Код 5896