• М'яч футбольний Nike Club Elite CN5341-100

М'яч футбольний Nike Club Elite CN5341-100

  • Модель: CN5341-100
  • Немає в наявності
  • 1 725.00 грн.

Футбольний м'яч Nike Club Elite професійна модель якими грають в топ лігах.

М'яч має дванадцаті панельну конструкцію, що забезпечує м'ячу точну форму і розмір. Панелі м'яча з'єднані методом термосварки, що надає м'ячу високу міцність і довговічність, сприяє збереженню форми, ваги і розміру, м'яч не поглинає вологу і має передбачувану траєкторію польоту.

Рельєфна структура, нанесена на поверхню м'яча, забезпечує відмінне дотик, хороший захоплення і ефективний контроль м'яча. Покривають поверхню м'яча канавки Nike Aerowtrac надають удару високу потужність і збільшують дальність польоту м'яча. М'яч виконаний в висококонтрастною графіку, яка нанесена за технологією Nike RaDaR, що робить м'яч більш помітним на полі і суттєво полегшує його відстеження, дозволяючи гравцям швидше реагувати на переміщення м'яча і приймати швидке і правильне рішення.

Синтетична шкіра, яка використовується при виготовленні покришки, відрізняється стійкістю до стирання, міцністю і м'якістю.

Внутрішні підкладкові шари виконані з поліестеру і бавовни, що сприяє збереженню форми м'яча після удару, доданню точної форми і відмінного відскоку.

Внутрішня камера виконана з латексу і має шестикрилий конструкцію. Камера відмінно зберігає закачаний в неї повітря і надає м'ячу високий рівень відскоку.

М'яч відповідає вимогам і стандартам FIFA, тому на одній з панелей розташовано клеймо FIFA Quality.
Загальні
Код 5180