• М'яч футбольний Adidas UNIFORIA League Euro 2020 FH7376

М'яч футбольний Adidas UNIFORIA League Euro 2020 FH7376

  • Модель: FH7376--3943
  • Немає в наявності
  • 0.00 грн.

Оригінальний м'яч бренду ADIDAS.

Артикул моделі - FH7376.
М'яч призначений для ігор і тренувань в дитячому і підлітковому футболі на різних типах покриттів.
Також може використовуватися як тренувальний м'яч в аматорському футболі.

Тренувальна модель нового офіційного ігрового м'яча Чемпіонату Європи з футболу, який стартує в червні 2020 року.
Євро 2020 вперше пройде за новою формулою - він буде зіграний відразу в дванадцяти європейських містах в різних країнах, а його фінальний матч відбудеться в Лондоні.
Модель виконана в дизайні професійної топ-моделі Uniforia.
М'яч Uniforia - це новий символ єдності країн і футболу. Дизайн поверхні символізує 12 міст, які прийматимуть турнір в 2020 році.
Він відрізняється жирними, схожими на кисті, лінії, що символізує розмиття кордонів і трансконтинентальний формат турніру.
На м'ячі розміщений офіційний логотип Чемпіонату Європи з футболу 2020 року.
М'яч виготовлений з використанням найсучаснішої на сьогоднішній день технології, де все панелі з'єднані методом термосклеіванія (термоспайкі). Така конструкція м'яча забезпечує низький рівень поглинання вологи м'ячем і відмінні аеродинамічні властивості, гарантуючи високу точність і дальність польоту.
Моделі даної серії передбачають високопродуктивну конструкцію покришки з унікальним матеріалом "Hi-White" для кращої видимості на полі для гравців.

На м'ячі спеціальну відмітку FIFA QUALITY PRO - найвищий міжнародний стандарт FIFA для футбольних м'ячів, що означає максимальний знак якості і серію спеціальних тестів м'яча по водопоглинанню, розміром, вагою, відскоку і іншим критеріям якості.

Розмір - 5.
Спосіб зшивання - термошов.
Матеріал - поліуретан.

Упакований в спеціальну яскраву фірмову подарункову коробку ADIDAS з голограмою UEFA EURO 2020 OFFICIAL LICENSED PRODUCT.
Загальні
Код 3943