• М'яч для фітнесу SMJ GB-S 1105 BL003 сірий 65см

М'яч для фітнесу SMJ GB-S 1105 BL003 сірий 65см

  • Модель: BL003
  • В наявності
  • 430.00 грн.

Гімнастичний м’яч для загальнорозвиваючих вправ, корекції дефектів постави та реабілітації хребта. Використовується для тренувань, фітнесу, для зміцнення м’язів спини та збільшення рухливості в суглобах.
М’яч проти вибуху допомагає як в загальних тренуваннях, так і в боротьбі з непотрібними кілограмами. Його гладке, гнучке тіло чудово працює як опора для тіла під час вправ на баланс, які зміцнюють м’язи, покращують координацію та підтримують відчуття тіла в просторі. Досить кількох тижнів регулярних вправ на м’ячі проти вибуху, щоб ваша спина була рівною, як ніколи раніше, ваша постава пружна, а рухи плавні.

Ви виглядаєте і почуваєтесь молодшими!

Це пов’язано з балансуванням, стрибками та сидінням на м’ячі в тренажерному залі Anti-Burst.

Сама по собі заміна стільця м'ячем достатня, щоб змусити автоматичний рефлекс потягнути лопатки і виробити корисний рефлекс, щоб просто утримувати спину.

Ви мама, яка піклується про здоров’я своїх дітей? М’яч проти вибуху - це чудова допомога в коригувальній гімнастиці для найменших. Його розмір з урахуванням висоти не створює проблем навіть для найменших користувачів.

Виготовлений із приємного на дотик матеріалу з ПВХ, що не містить фталатів, гарантує комфорт та безпеку при користуванні м’ячем. Крім того, поверхня м’яча не є слизькою, що впливає на точність вправ і виключає ризик зісковзування з нього.

Гра в гімнастичний м’яч разом доставляє дітям багато задоволення, а також допомагає формувати правильну поставу тіла.

Завдяки м'ячу в тренажерному залі Anti-Burst ви можете продовжувати займатися пілатесом - популярною фітнес-вправою для зміцнення тіла.


М'яч виготовлений з матеріалу з підвищеною стійкістю до розривів. У конструкції кулі використовується додатковий захист у вигляді системи АНТИПОРОЗ - у разі проколу кулька не вибухне, повітря буде виходити повільно і рівномірно, що забезпечує максимальну безпеку і захищає від болісного падіння.

Регулярні вправи з м’ячем пропонують тілу низку переваг:

зміцнити м’язи та суглоби
Вони розігрівають м’язи і готують їх до інтенсивних вправ
полегшити вправи на розтяжку
збільшити рухливість суглобів
сприяють підтримці правильної постави тіла
М'яч діаметром 65 см - призначений для людей зростом 160-169 см

У комплекті є насос.
Загальні
Код 5439