• М'яч для футболу Adidas Finale Istanbul 2020 OMB FH7343

М'яч для футболу Adidas Finale Istanbul 2020 OMB FH7343

  • Модель: FH7343
  • Немає в наявності
  • 3 565.00 грн.

Оригінальний професійний ігровий м'яч бренду ADIDAS для матчів на найвищому рівні - модель FINALE ISTANBUL 20 OMB.
Букви OMB в назві моделі розшифровуються як Official Match Ball.

Артикул моделі - FH7343.

Офіційний м'яч матчів раунду плей-офф Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2019/2020, матчі якого стартували в лютому 2020 р
Також цим м'ячем буде зіграно фінальний матч найпрестижнішого клубного футбольного турніру, який відбудеться 30 травня в Стамбулі.

У забарвленні м'яча використовується пурпурна колірна гамма і намальована від руки карта Стамбула.
Дизайн м'яча символізує Стамбул як місце зустрічі сходу із заходом і міст між Азією і Європою. Для оформлення м'яча художник намалював карту Стамбула з його вигадливою мережею вулиць, провулків і каналів. Зображені на м'ячі білі зірки контрастують з фрагментами карти і відображають багатство культурної спадщини Стамбула. Чільне місце займає Босфор - природний протоку, на якому стоїть місто. Пурпурова гамма нагадує про колір сонця, що заходить над Босфором.

У новому м'ячі, як і в попередній моделі, втілилася принципово нова, інноваційна конструкція покришки. Фірмові панелі у вигляді зірок стали більше, а простір між ними - менше. "Зоряні" панелі тепер не з'єднані кутами між собою, а розміщуються асиметричний відносно один-одного, що надає м'ячу ще більшу міцність. Така дизайнерська новинка використовується тільки в офіційних ігрових м'ячах Ліги Чемпіонів.

При виготовленні м'яча також використовувалися всі новітні інноваційні технології Adidas. Спеціальне зовнішнє текстуроване покриття у вигляді мікровипуклостей (або як ще їх називають "гусяча шкіра"), традиційне для всіх ігрових м'ячів Adidas в Лізі Чемпіонів, дає оптимальне зчеплення з бутсами, а термічне з'єднання панелей забезпечує гладке покриття і поліпшені ігрові якості м'яча.

М'яч виконаний з використанням технології Tech-wise, де все панелі з'єднані методом термосклейка. Така безшовна конструкція м'яча забезпечує низький рівень поглинання вологи м'ячем і його відмінні аеродинамічні властивості, гарантуючи кращий контроль, високу точність і дальність польоту.

Покришка м'яча виконана з високоякісного міцного поліуретану, а бутилкаучуковая камера надійно утримує повітря.

На м'ячі розміщений офіційний логотип Ліги Чемпіонів УЄФА і спеціальна позначка FIFA QUALITY PRO - найвищий міжнародний стандарт FIFA для футбольних і футзальних м'ячів, що означає максимальний знак якості і серію спеціальних тестів м'яча по водопоглинанню, розміром, вагою, відскоку і іншим критеріям якості. Цей м'яч може використовуватися у всіх міжнародних турнірах з футболу найвищого рівня.

Сертифікат FIFA підтверджує високу якість використовуваних матеріалів в цьому м'ячі.
Червоний клапан також підтверджує преміальне якість цієї моделі.

Розмір - 5.
Спосіб зшивання - термошов.
Матеріал - поліуретан.
Загальні
Код 5077