• М'яч для фітнесу SMJ Sport BL003 (65см)

М'яч для фітнесу SMJ Sport BL003 (65см)

  • Модель: BL003--1476
  • В наявності
  • 370.00 грн.

Гімнастичний м'яч для загальнорозвиваючих вправ, корекції постави та реабілітації хребта. Використовується для тренувань, фітнесу, для зміцнення м’язів спини та збільшення рухливості в суглобах.
М'яч проти вибуху допомагає в загальних тренувальних розробках, а також у боротьбі із зайвими кілограмами. Його гладке, гнучке тіло чудово працює як опора для тіла під час виконання рівноцінних вправ, що зміцнюють м’язи, покращують рухову координацію та підтримують відчуття тіла в просторі. Все, що вам потрібно, - це кілька тижнів регулярних вправ з м'ячем проти вибуху, щоб підтримувати спину максимально прямо, свою пружність та плавні рухи.

Ти виглядаєш і відчуваєш себе молодшим!

Це пов’язано з балансуванням, стрибками та сидінням на гімнастичному м’ячі проти спалаху.

Просто заміни стільця м'ячем достатньо для примусового автоматичного рефлексу потягування лопаток і вироблення корисного рефлексу простого тримання спинки.

Ви мати, яка піклується про здоров'я ваших дітей? М'яч проти сплеску - чудова допомога в коригувальній гімнастиці для самих маленьких. Її розмір, вибраний для зростання, не викликає проблем навіть у найменших користувачів.

Зроблений з приємного на дотик, ПВХ-пластику без фталату гарантує комфорт та безпеку використання м'яча. Крім того, поверхня м’яча не слизька, що впливає на точність вправи і виключає ризик зісковзнути з неї.

Веселячись разом, гімнастичний м'яч доставляє дітям масу задоволення, а також додатково допомагає формувати правильну поставу тіла.

Завдяки гімнастичному м’ячу Anti-Burst, ви можете робити пілатес - популярні фітнес-вправи для зміцнення вашого тіла.


Куля виготовлена з пластика з підвищеною стійкістю до розтріскування. У конструкції кулі був використаний додатковий захист у вигляді системи ANTI-BURST - у разі проколу кулька не вибухає, повітря виходить з неї повільно і рівномірно, що забезпечує максимальну безпеку та захищає від болісного падіння.

Регулярні вправи з м'ячем приносять тілу ряд переваг:

зміцнюють м’язи і суглоби
розігрійте м’язи і підготуйтеся до інтенсивних вправ
полегшити вправи на розтяжку
збільшити рухливість суглобів
вони допомагають підтримувати нормальну поставу тіла
Куля діаметром 65см - розрахована на людей висотою 160-169 див

Насос включений.
Загальні
Код 1476