М'яч для фітнесу HMS Anti-burst YB03 (75см)

  • Модель: YB03--3198
  • Немає в наявності
  • 0.00 грн.

YB03 HMS - це міцний гімнастичний м'яч, виготовлений із спеціальної гуми в технології Anti-burst, завдяки якій у разі поломки м'яч поступово втрачає повітря, захищаючи тренажера від раптового падіння.

Особлива будова м’яча запобігає ковзанню тіла по його поверхні під час вправ. Крім того, половина м’яча, покритого виступами, сприяє швидшій регенерації м’язів. Під час вправ випинання природним чином масажують наше тіло, що зменшує біль, спричинену мікротравмами.

Популярність гімнастичних м’ячів пов’язана з їх високою ефективністю. Це пов’язано зі специфікою вправ, що виконуються з його використанням. М’яч YB03 HMS дозволяє підвищити ефективність, він також ідеально доповнює стандартне тренування з елементами, пов’язаними з вправою на рівновагу.

Тренування з м’ячем YB03 HMS активізує постуральні м’язи, завдяки чому користувач не тільки покращує свою витривалість, але і виправляє можливі дефекти постави. В результаті ми можемо покращити мускулатуру м’язів живота, ніг і рук, гнучкість суглобів, а також отримати правильну форму тіла. З цієї причини це ідеальний пристрій для людей, які ведуть сидячий спосіб життя.

Багато програм можна легко знайти для YB03 HMS. На додаток до типових гімнастичних та аеробних тренувань, він також дуже ефективний при лікуванні людей з різними типами проблем з рухом. Ми рекомендуємо його фітнес-клубам, де він буде дуже популярний, і всім, хто хоче ефективно піклуватися про своє здоров’я, не виходячи з дому.

Специфікація:

Чорний колір
Діаметр кульки: 75 см
Матеріал: ПВХ
Насос в комплекті
Вантажопідйомність: 250 кг
Неслизька структура
Вага: 1,53 кг
Загальні
Код 3198