• М'яч для фітнесу HMS ANTI-BURST YB02 (75см)

М'яч для фітнесу HMS ANTI-BURST YB02 (75см)

  • Модель: YB02--3196
  • Немає в наявності
  • 465.00 грн.

YB02 HMS ANTI-BURST - це міцний спортивний м'яч зі спеціальної гуми в технології Anti-burst, завдяки якій в разі тріщини м'яч поступово втрачає повітря, захищаючи спортсмена від раптового падіння.

Спеціальна структура кулі змушує тіло не ковзати по поверхні під час тренування. Популярність, що отримується гімнастичними кулями, є результатом їх високої ефективності. Це пов'язано з специфікою вправ, що виконуються з його допомогою. Шарик YB02 HMS ANTI-BURST дозволяє збільшити фітнес, він також є прекрасним доповненням до стандартних тренувань з елементами, пов'язаними з вправою балансу.

Навчання з м'ячем YB02 HMS ANTI-BURST активує постуральні м'язи, завдяки яким користувач не тільки покращує свою витривалість, але і виправляє можливі дефекти постави. В результаті ми можемо поліпшити м'язову м'язів живота, ніг і рук, гнучкість суглобів, а також отримати правильну форму тіла. З цієї причини це ідеальний пристрій для людей, які ведуть сидячий спосіб життя.

Ви можете легко знайти безліч додатків для кулі YB02 HMS ANTI-BURST. На додаток до звичайної гімнастики і аеробного тренування, вона також добре працює в терапії людей з різними типами проблем з мобільністю. Цьому сприяє спеціальна структура зовнішньої оболонки кулі, завдяки якій тіло не ковзає по його поверхні. Ми рекомендуємо всім тим, хто хоче дбати про своє здоров'я, не виходячи з дому.

М'яч призначений для всіх вправ:

рух
зміцнення
розтягування
корекція
йога
пілатес
використовується в реабілітації

специфікація

Діаметр: 75 см
Максимальне навантаження: 100 кг
Матеріал: ПВХ
ANTI-BURST технологія
покриття
Висота користувача: 182 см і більше
насос включений
Колір: сталь
Загальні
Код 3196