Капа боксерська однощелепна Zelart BO-4512

  • Модель: BO-4512
  • Немає в наявності
  • 115.00 грн.

Матеріал: пластик.
Тип: двостороння.
Колір: кольори в асортименті.
Призначення: єдиноборства, кікбоксинг, бокс.

І зуби цілі, і тренування – ефективні!

Призначення
Тренування – це завжди радість та задоволення для справжнього спортсмена, проте гарні емоції може суттєво зіпсувати несподівана травма. Щоб уникнути неприємностей, достатньо правильно екіпіруватися. Наприклад, чудовим захистом для ротової порожнини послужить одностороння двокомпонентна боксерська капа Zelart BO-4512. Вона має багато корисних властивостей – захист зубів від вибивання, м'яких тканин (щік, губ) – від розривів. Капа також перешкоджає попаданню зубів у трахею.Особливості
Аксесуар є дугоподібною заготівлею. Двокомпонентна конструкція захисного полотна капи включає внутрішній шар, що амортизує, і більш жорсткий зовнішній екран для максимального захисту від ударів. Обидва шари – термопластик різної щільності. Цей матеріал здатний змінювати форму під впливом температури і після остигання залишатися в зміненому вигляді. Якість за доступною ціною гарантує виробник Zelart, який надійно зарекомендував себе на ринку спорттоварів України.

Варіть капу за інструкцією (для термопластика – це 1 хвилина), а потім щільно притисніть її зубами, щоб вона набула анатомічної форми.

Переваги товару:

Продукція Zelart – це гарантія високої якості та довговічності за доступної ціни.
Правильно підготовлена капа добре тримається на щелепі.
Вона не завдає дискомфорту при носінні.
Якісно захищає ротову порожнину спортсмена під час тренувань та боїв.
Загальні
Код 7208