Капа боксерська однощелепна FOX40 RACE BO-5909

  • Модель: BO-5909
  • В наявності
  • 265.00 грн.

Доступні опції


Матеріал: пластик.
Тип: двостороння.
Розмір для юніорів.
Колір: зелений, чорний, прозорий.
Призначення: єдиноборства, кікбоксинг, бокс.

Комплектація:

капа – 1 шт.
футляр – 1 шт.
Захистіть зуби своєї дитини надійно!

Призначення
Берегти зуби та обличчя юних спортсменів особливо важливе, адже у підлітковому віці у них формується самооцінка. А уникнути непотрібних травм допоможе одностороння боксерська юніорська капа у футлярі FOX40 BO-5909 RACE. Вона просто потрібна для цілісності зубів, губ і щік. Захист рятує від вивихів щелепи та струсів мозку. Вона знадобиться як на тренуваннях, так і на рингу.
Важливою особливістю юніорської капи є її універсальний розмір, а також можливість багаторазового припасування відповідно до вікових змін - зростання щелепи, зміна молочних зубів постійними.

Особливості використання
Капа є заготовкою, виготовленою з термопластика. Характерна особливість цього матеріалу в тому, що при нагріванні він стає пластичним і може змінювати форму, зберігаючи її надалі (після остигання). Зазвичай для нагрівання термопластика його достатньо опустити у гарячу (75 ° С) воду. Однак щоб капа відповідала прикусу і щільно трималася на зубах, її припасування слід робити строго за інструкцією. У цьому випадку вона забезпечить максимальний захист, і її носіння не доставлятиме дискомфорту.

Зберігати її потрібно у спеціальному футлярі, що йде в комплекті. Після кожного використання ретельно промивайте виріб під проточною водою.

Переваги

Надійний захист зубів молодих спортсменів.
Легкий догляд.
У комплекті постачається футляр для правильного зберігання.
Загальні
Код 7210