Капа боксерська однощелепна BDB BO-6005

  • Модель: BO-6005
  • В наявності
  • 100.00 грн.

Опис
Матеріал: термопластик.
Тип: двостороння.
Колір: в асортименті.
Призначення: єдиноборства, бокс, кікбоксинг.

Комплектація:
капа – 1 шт.
футляр – 1 шт.

Ваші зуби будуть цілими за будь-яких ударів!

Будь-який боксер знає, що на тренуваннях і в бою дуже багато залежить не тільки від навичок, а й від правильного екіпірування. Вона допомагає вберегти тіло від травм та вистояти до кінця поєдинку. Для захисту зубів спортсменам знадобиться одностороння боксерська двокомпонентна капа. Завдяки ній нижня щелепа буде врятована від наслідків ударів – сколів та вибитих зубів, а також розривів губ та щік. Виріб захищає від струсів мозку та вивихів щелепи.
Капа виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Відрізняється від інших виробів тим, що складається з двох шарів: зовнішнього – жорсткішого та внутрішнього (який примикає до зубів) – м'якого. Завдяки цьому вона краще амортизує удари. Для правильного та гігієнічного зберігання передбачений спеціальний контейнер-футляр.

Щоб захист "працював" на 100%, його необхідно варити строго за інструкцією. У цьому випадку вона набуде анатомічної форми і не доставлятиме дискомфорту при носінні. Капа дуже проста у догляді – після кожного використання її необхідно мити під проточною водою м'якою зубною щіткою.

Переваги товару:

Посилений захист ротової порожнини спортсмена за рахунок двокомпонентного складу.
Простота у догляді.
Для зручності зберігання передбачено футляр.
Загальні
Код 7209