Футбольна форма Joma Ukraine Mudryk (10) SM11973

  • Модель: SM11973
  • В наявності
  • 580.00 грн.

Доступні опції


Чоловічий/хлопчачий комплект складається з футболки з коротким рукавом і шортів. Призначений для тренувань з футболу та футзалу в спекотні дні. Це легкий і дихаючий комплект, щоб тіло футболіста залишалося прохолодним і сухим під час матчу. Свобода рухів і відведення поту в одному комплекті.

Футболка з короткими рукавами характеризується еластичною круглою горловиною, що дозволяє вільно рухатися. В області боків і під пахвами представлена дихаюча тканина, яка відводить піт. Таким чином, він не буде турбувати вас під час занять спортом, залишаючи шкіру сухою та свіжою та уникаючи охолодження після тренування.

Шорти мають регульовану еластичну талію, яка адаптується до фізичної форми футболіста. Запобігає ковзанню одягу та забезпечує подвійне регулювання завдяки внутрішнім плоским шнуркам.
Легка тканина, з якої вони виготовлені, не дасть вам перегрітися в спекотні дні та буде розсіювати піт, зберігаючи вашу шкіру прохолодною та сухою. У той же час вони стійкі до тертя і прання, тому вам не доведеться хвилюватися, якщо ви впадете або забруднитеся.
Загальні
Код 11973