Комплект мотозахисту Pro Biker P-09 (коліно, гомілка, передпліччя, лікоть)

  • Модель: P-09
  • В наявності
  • 700.00 грн.

Тип: комплект мотозахисту.
Матеріал: пластик, PL.
Стать: унісекс.
Вигляд: звичайні.
Колір чорний.
Розмір: універсальний.
Комплектація:

налокітники (лікоть, передпліччя) – 2 шт.
наколінники (коліно, гомілка) – 2 шт.

Призначення
Спеціалізоване екіпірування для їзди на мотоциклі призначене захистити мотоцикліста під час аварійної ситуації. Налокітники та наколінники, що входять в даний комплект, забезпечують захист ліктьової та колінної зон. Завдяки своїй формі дані налокітники захищають не лише лікті, а й передпліччя. А наколінники захищають не лише коліна, а й гомілки. Для комфортного використання на внутрішній стороні вони оснащені м'якою підкладкою.

Опис
У цей набір входять два налокітники та два наколінники, які виготовляються з якісних матеріалів, міцних та зносостійких за своїми параметрами. Наколінники мають форму завдяки якій вони покривають і захищають як коліна, а й гомілки. Налокотники у свою чергу закривають і захищають лікті та передпліччя. Матеріал поглинає силу удару, пом'якшуючи удар загалом. Кріпляться за рахунок ременів із липучками.

Виробник
Даний німецький виробник Pro Biker є одним брендом, що входить до складу торгової марки Louis. Pro Biker спеціалізується на виробництві мотозахисту для мотоциклістів, а також спеціалізованого одягу як для спокійної їзди, так і для спортивних мотогонок. Продукція даної компанії має гарне співвідношення ціни та якості.

Переваги:

Наколінники захищають коліно та гомілку.
Налокітники захищають лікоть та передпліччя.
Мають універсальний розмір.
Унісекс – підійдуть і чоловікам, і жінкам.
Зручне та просте кріплення за рахунок якісних липучок.
Мають високий рівень міцності та ударостійкості.
Загальні
Код 7645