• Рукавиці боксерські Reyvel (шкіра, чорні) 10OZ

Рукавиці боксерські Reyvel (шкіра, чорні) 10OZ

  • Модель: REY10OZblack
  • В наявності
  • ₴1 200.00 грн.

Шкіряні боксерські рукавички з широкою застібкою, це нова модель компанії Reyvel. Відрізняється від тренувальних рукавичок широкою застібкою, що дозволяє більш надійно зафіксувати рукавички на руці.

Використовуються в багатьох видах єдиноборств де присутня ударна техніка руками. Дані боксерські рукавички підійдуть як для початківців так і для професіоналів. Такі рукавички можна використовувати в повсякденних тренуваннях, робота з боксерськими грушами, мішками, робота на лапах, а також в тренувальних спарингах.

Рукавички виготовлені з 100% натуральної шкіри, фіксуються на руці за допомогою липучки, що дозволяє спортсменові самостійно одягати і знімати рукавички.

Шкіряні тренувальні рукавички з широкою застібкою випускаються від 10 до 20 унцій. Якщо ви не знаєте скільки унцій підійде саме Вам, скористайтеся наступними порадами, або зателефонуйте нашому менеджеру, який надасть безкоштовну професійну консультацію.

Вибір розміру: для спортсменів з вагою до 65 кг рекомендуємо розмір 10 унцій, 65-75 кг - 12 унцій, 75-85 кг - 14 унцій, 85-95 кг - 16 унцій, більше 95 кг - 18 і 20 унцій.
Загальні
Код 6788