• Гойдалка дитяча та доросла гніздо лелеки NILS CAMP NB5038 RED ŚR.100 CM

Гойдалка дитяча та доросла гніздо лелеки NILS CAMP NB5038 RED ŚR.100 CM

  • Модель: NB5038 Red
  • Немає в наявності
  • 1 875.00 грн.

Кожна дитина любить грати на свіжому повітрі, розмахування - одна з улюблених ігор. Це розвиває почуття рівноваги, залучає все тіло бути активним, і в той же час доставляє масу задоволення. Гойдалки також можуть бути чудовим видом відпочинку. Все завдяки одному продукту - лелечому гнізду. Оригінальні гойдалки з гнізд лелеки від NILS CAMP забезпечать багато радості для всієї родини. Представляємо NB5038.

Ідеально підходить для підвішування в саду, на терасі або балконі. У разі негоди її також можна повісити вдома. Збірка дуже проста, тому буквально за кілька хвилин ми будемо готові до гри. Гойдалка має кругле сидіння діаметром до 100 см, а це означає, що вона може вмістити більше одного шанувальника цієї забави. Це безсумнівна перевага, оскільки всі ми знаємо, що в компанії веселіше. Завдяки можливості регулювання довжини кріпильних мотузок ми можемо регулювати висоту виробу відповідно до висоти користувача. У поєднанні з максимальним корисним навантаженням 150 кг це говорить лише одне - це щось для молодих і старших. Чудова розвага та дуріння для дітей, розслаблення для батьків.

Сидіння являє собою павутину з мотузок, що дає безліч можливостей для гри і одночасно зручно. Завдяки цьому розвага може тривати годинами. Як кріпильні мотузки, так і ті, що стоять на сидінні, виготовлені з дуже міцного поліетилену. Рама була закріплена спеціальною піною. Все для максимальної безпеки. Крім того, матеріали, з яких виготовлені гойдалки, стійкі до несприятливих погодних умов, таких як дощ або сніг. Завдяки цьому немає необхідності приховувати обладнання, як тільки починає йти дощ.

NB5038 - ідеальна пропозиція для вас та ваших дітей.

Матеріал:
Канат: PE
Сидіння: PE мотузка
Каркас: сталь, пінопласт
Діаметр колеса: 100 см
Довжина мотузки: 180 см
Діаметр мотузки: 10 мм
Діаметр мотузки сидіння: 5 мм
Перетин колісної рами: 25 х 1 мм
Максимально допустиме навантаження: 150 кг
Вага виробу: 3,60 кг
Загальні
Код 5904