• Гойдалка дитяча та доросла гніздо лелеки NILS CAMP NB5035 BLUE ŚR.110 CM

Гойдалка дитяча та доросла гніздо лелеки NILS CAMP NB5035 BLUE ŚR.110 CM

  • Модель: NB5035
  • Немає в наявності
  • 1 725.00 грн.

Кожна дитина любить грати на свіжому повітрі, розмахування - одна з улюблених ігор. Це розвиває почуття рівноваги, залучає все тіло бути активним, і в той же час доставляє масу задоволення. Гойдалки також можуть бути чудовим видом відпочинку. Все завдяки одному продукту, лелечому гнізду. Оригінальні гойдалки з гнізд лелеки від NILS CAMP забезпечать багато радості для всієї родини. Представляємо NB5035.

Ідеально підходить для підвішування в саду, на терасі або балконі. На випадок негоди його також можна повісити вдома. Збірка дуже проста, тому буквально за кілька хвилин ми будемо готові до гри. На гойдалці є кругле сидіння діаметром до 110 см, що означає, що воно може вмістити більше одного шанувальника цієї гри. Це безсумнівна перевага, оскільки всі ми знаємо, що в компанії веселіше. Завдяки можливості регулювання довжини кріпильних мотузок ми можемо регулювати висоту виробу відповідно до висоти користувача. У поєднанні з максимальним корисним навантаженням 150 кг це говорить лише одне - це щось для молодих та старих. Чудова розвага та дуріння для дітей, розслаблення для батьків.

Сидіння виготовлене з найкращих матеріалів, тому воно безпечне та комфортне одночасно. Завдяки цьому розвага може тривати годинами. Рама була закріплена спеціальною піною. Матеріал мотузок - дуже міцний поліетилен. Все для максимальної безпеки. Крім того, матеріали, з яких виготовлені гойдалки, стійкі до несприятливих погодних умов, таких як дощ або сніг. Завдяки цьому немає необхідності приховувати обладнання, як тільки починає йти дощ.

NB5035 - ідеальна пропозиція для вас та ваших дітей.

СПЕЦИФІКАЦІЯ
Матеріал:
Канат: PE
Сидіння: Текстиль
Каркас: сталь, пінопласт
Діаметр колеса: 110 см
Довжина мотузки: 180 см
Діаметр мотузки: 10 мм
Перетин колісної рами: 25 х 1 мм
Максимально допустиме навантаження: 150 кг
Вага виробу: 3,60 кг
Загальні
Код 5902