• Гантелі для фітнесу з неопреновим покриттям Record FI-3210-1 (2x0,5кг)

Гантелі для фітнесу з неопреновим покриттям Record FI-3210-1 (2x0,5кг)

  • Модель: FI-3210-1
  • В наявності
  • 180.00 грн.

Доступні опції


Матеріал покриття: неопрен.
Вага: 0,5 кг.
Колір: в асортименті.
Призначення: для занять фітнесом.
Комплектація: 2 шт.


призначення
Гантелі - універсальний снаряд, який підходить для занять вдома і в спортзалах. Вони потрібні всім, хто захоплюється фітнесом, функціональним тренінгом, включаючи CrossFit, лікувальною фізкультурою. Гантелі з неопренової оболонкою хороші тим, що не дряпають підлогу, не ковзають в руках, видають мінімальний шум при випадковому падінні, а ще їх просто приємно брати в руки - оболонка, на відміну від металевої, завжди прийнятної температури.

опис
Гантелі зроблені у формі циліндрів, але за рахунок неслизького покриття практично не відкочуються від рук спортсмена. Під чотири пальці вирізані спеціальні поглиблення, вони досить широкі, тому тримати снаряд буде зручно людям з будь-яким розміром руки. Неопренове покриття відносно м'яке, а значить, заняття з такими снарядами будуть більше сприйматися, як гра, а не як виснажлива праця. Моделі не бувають важче 0,75 кг. А ще ці гантелі максимально компактні - їх можна покласти під ліжко або поставити на торець в який-небудь куточок.

Використання
Гантелі - це універсальний снаряд, який дозволяє опрацювати практично всі м'язи тіла. Розведення рук лежачи зміцнює м'язи грудей, французький жим - трицепси, випади назад і жим гантелей вгору - ноги, сідниці і плечі, а згинання рук - біцепси. Це один з найдоступніших домашніх снарядів, заняття з ним ефективні, а коштує він досить недорого.

переваги:

«Тепле» і приємне Неопренове покриття.
Під чотири пальці зроблені поглиблення, що робить хват зручніше.
Гантелі продаються парами, тому ви відразу зможете пропрацювати обидві руки / половинки тіла.
Загальні
Код 5448