Футзалки Joma Top Flex 820 INDOOR 2018 red,blue,white

Футзалки Joma Top Flex 820 INDOOR 2018 red,blue,white

На складі
Ціна На складі 1,500 грн.

Наявні опції

* Розмір:

- +
Joma - найвідоміша іспанська компанія з виробництва спортивного одягу. Компанія працює на ринку протягом 45 років і отримала велике визнання серед багатьох спортивних зірок завдяки високій якості своєї продукції і незвичайному дизайну.

* * *

Внутрішня взуття Top Flex з натуральної телячої шкіри вищої якості, має приклеєну і додатково зшиту підошву. дуже гарне рішення для всіх, хто шукає дуже хорошу і міцну взуття для гри в залі.

Вага взуття: 260 г

Взуття оснащена наступними системами Joma:

Система ергономічних ліній згинання підошви, що полегшує перехід від п'яти до пальців ніг з кожним кроком

Посилення сили зони на пальцях ніг

Система, яка полегшує обертання

Шкіряне взуття

Підвищена міцність підошви завдяки високоякісній гумі

360 * - всі елементи взуття були адаптовані до природної округлої форми стопи, що оптимізує використання енергії.

PULSOR - спеціальна система амортизації стопи, що складається з двох частин. Один з них розташований на задній частині взуття в зоні посадки, яка спрямована на поглинання удару. Другий був розміщений спереду, щоб максимізувати удар ногою. Система Pulsor гарантує максимальний комфорт при контакті з землею і значно знижує ризик отримання травм.

T.C.G - Використання технології означає, що нога правильно розташована і стабілізована. Ця система створює так звані «ефект рукавичок», завдяки якому нога міцно утримується у взутті і забезпечує користувачеві достатню гнучкість.

STABILIS - легка вставка з ПВХ, розташована в центрі підошви, що дозволяє здійснювати незалежний рух передньої частини стопи і п'яти. Ця система покращує стійкість і робить ногу краще прилягає до землі.

A.R.S - спеціальна система шнурівки, яка забезпечує правильне положення стопи під час використання, протидіє травм і підвищує зручність використання.

NYLON SOFT-TECH - нейлонова устілка з «дихаючого» матеріалу протидіє перегріву і потовиділення стопи. Відсутність надмірного нагріву ступень забезпечує гравцеві максимальний комфорт в грі.
Загальні
Код 2926