• Еспандер лижника, боксера, плавця UR (чорно-голубий)

Еспандер лижника, боксера, плавця UR (чорно-голубий)

  • Модель: HO-4719
  • Немає в наявності
  • 0.00 грн.

Матеріал: джгут - гума в PL оплетке, ручки - поліестер.
Довжина еластичного джгута - 3 м або 4 м
Діаметр - 8 мм.
Колір: чорний, синій.
Рівень навантаження: середній.
Призначення: для фізичної підготовки плавців, боксерів, лижників і спортсменів інших дисциплін.

призначення

Тренажер призначений для виконання динамічних вправ, що розвивають силу, швидкість, координацію рухів. Надає загальнозміцнюючу дію на м'язовий корсет і суглоби спортсмена. Також він дозволяє відпрацьовувати функціональні руху, звичайні для лижників, плавців, боксерів.

опис

Снаряд є довгий гумовий шнур (джгут) з лямками, які виконують функцію ручок на кінцях. Для виготовлення джгута використовується міцна якісна гума, яка має гарну пружністю і високу зносостійкість. Лямки виготовлені з міцного м'якого поліестеру, що дозволяє їх використовувати не тільки як ручки, а й в якості фіксуючих петель (на гомілку, передпліччя).

Використання

За великим рахунком, цей еспандер - універсальний тренажер. Якщо потрібно виконувати вправи з невеликою амплітудою, наприклад, дати цільову навантаження на окремі м'язи, то можна скласти еспандер вдвічі (втричі). І, навпаки, при виконанні функціональних вправ, скажімо, для відпрацювання боксером атакуючого випаду з нанесенням удару, еспандер можна закріпити за нерухому опору. В цьому випадку, завдяки неабиякій довжині джгута, у спортсмена залишається достатньо простору для маневру.

Вправи з еспандером актуальні як для новачків, так і для досвідчених атлетів. У першому випадку вони готують опорно-руховий апарат людини до наступним серйозним навантаженням, тим самим зводячи ризик травм до мінімуму. У другому роблять тренування різноманітніше, що завжди позитивно впливає на результативність.

Тренуватися з еспандером можна в будь-якому просторому приміщенні (спортзал, велика кімната) або на вулиці.

переваги:

Простота конструкції і якість використовуваних матеріалів забезпечують тривалий термін служби снаряда.
Зручний в зберіганні та перенесенні він не займе багато місця в сумці і не буде тягарем на ранковій пробіжці.
Завдяки універсальності його можна використовувати і для силового, і для функціонального тренінгу.
Загальні
Код 4692