• Еспандер для фітнесу Ікс

Еспандер для фітнесу Ікс

  • Модель: FI-6313
  • В наявності
  • 275.00 грн.

опис
Матеріал: гума.
Довжина джгута: 90 см.
Діаметр джгута: 7 мм.
Колір чорний.
Призначення: для комплексних тренувань.

Комплектація:

гумовий джгут - 2 шт .;
рукоятки - 4 шт .;
сполучна кільце - 1 шт.

призначення
Легкий, компактний спортивний снаряд, який можна використовувати для тренувань будинку, на спортмайданчику після пробіжки або в тренажерному залі. Еспандер широко використовують в фітнесі, різних видах спорту, єдиноборствах. Його X-подібна форма і чотири рукояті дозволяють одночасно працювати руками і ногами, навантажуючи м'язи практично всього тіла. З ним можна виконувати класичні вправи (згинання рук, махи, присідання), збільшуючи силу і витривалість мускулатури. У той же час, роблячи різні проходки і випади, поліпшуються швидкісні показники, координацію рухів, відчуття рівноваги.

Підібрати для себе ефективні вправи з цим еспандером і скласти з них повноцінну тренувальну програму зможуть як користувачі, які тільки починають займатися спортом, так і досвідчені атлети.

опис снаряда
Для виготовлення еспандера використовується пружна гума, яка відрізняється високою стійкістю до деформації розтягування, а також до впливу ультрафіолетових променів (не руйнується на сонці). Обплетення з ABS оберігає тренажер від розриву. Для регулювання довжини джгутів використовується сполучна кільце, яке можна встановити відповідно до особливостей виконання конкретного вправи. Для зручності користувачів еспандер має чотири рукояті, покриті покриттям, яке, яке забезпечує спортсменам надійність хвата і можуть також використовуватися в якості опор для ніг.

переваги:

Простий у використанні, зберіганні та транспортуванні.
Дозволяє тренуватися практично в будь-якому місці.
Можна підключати до більшості для всіх м'язових груп.
Загальні
Код 4690