Набір зі штангою та гантелями Elitum Titan 65 кг з ABS покриттям

  • Модель: 00-G00000022
  • В наявності
  • 2 200.00 грн.

Набір штанга і гантелі Elitum Titan 65 кг - це універсальний спортивний снаряд для повноцінних силових тренувань в домашніх умовах. Склад набору підібраний з урахуванням рекомендацій професійного тренера, як оптимальне поєднання необхідної ваги, виду грифів та кількості дисків. Набір дозволяє найкращим чином тренувати всі необхідні групи м'язів, і дати їм максимально ефективне навантаження. З набором Elitum Titan ви зможете поліпшити фізичну форму і стан здоров'я, наростити м'язову масу, підвищити витривалість і зміцнити серцево-судинну систему.

Набір складається з дисків, покритих ABS-пластиком, прямого, W-образного грифа і двох гантельних грифів. Висока якість виготовлення і довговічність деталей гарантує, що ваші тренування з даними набором будуть проходити комфортно, безпечно і з максимальною користю.

Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію на обладнання 5 років.

Склад набору:

Диски Elitum:

10 кг - 2 шт
5 кг - 4 шт
2,5 кг - 4 шт
1,25 кг - 6 шт
Грифи:

W-подібний гриф 120 см - 1 шт
Гриф гантельний 45 см - 2 шт

Професійні диски
Диски - основний елемент силового обладнання, від їх якості залежить комфорт і ефективність ваших тренувань. Диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовільнять найвимогливіших користувачів. Мінеральний композит в якості наповнювача забезпечує точну вагу дисків і їх довговічність. Захисне покриття з ABS-пластика чорного кольору має привабливий зовнішній вигляд, приємне на дотик і стійке до механічних пошкоджень. ABS-пластик є протиударним, це захистить вашу підлогу від пошкоджень в разі випадкового падіння диска, а самі диски надовго збережуть свою естетичність. Крім того, диски з пластиковим покриттям не гримлять під час тренувань, тому ваші заняття не заважатимуть оточуючим. Диски Elitum - ідеальний варіант для домашнього спортзалу.

Параметри дисків:

Покриття дисків: ABS-пластик
Наповнення: мінеральний композит
Вага дисків в комплекті: 57,5 кг
Сучасний дизайн
Діаметр отвору: 31 мм
Підходить для всіх грифів діаметром 25-30 мм
Колір чорний
Розміри дисків:

1,25 кг - діаметр 18 см, товщина 25 мм, діаметр отвору 31 мм
2,5 кг - діаметр 22 см, товщина 35 мм, діаметр отвору 31 мм
5 кг - діаметр 26 см, товщина 45 мм, діаметр отвору 31 мм
10 кг - діаметр 32 см, товщина 55 мм, діаметр отвору 31 мм
Параметри W-подібного грифа
Вигнутий W-подібний гриф використовується для формування м'язів рук - біцепсів і трицепсів. Його використання разом з прямим грифом дозволяє домогтися більш рівномірного і всебічного опрацювання м'язів, а особлива форма грифа забезпечує правильне положення спортсмена при виконанні силових вправ і знімає навантаження з зап'ясть і суглобів.

Загальна довжина: 120 см
Довжина між блоками: 81 см
Довжина частини для дисків: 2 х 19 см
Вага грифа штанги: 6 кг
Діаметр грифа: 28 мм
Макс. навантаження на гриф: 120 кг

Параметри гантельного грифа
Гриф гантельний виготовлений із сталевої порожнистої трубки, покритої
Загальні
Код 7665