• Масажний ролик для занять йогою та пілатесом G0005

Масажний ролик для занять йогою та пілатесом G0005

  • Модель: G0005
  • Немає в наявності
  • 0.00 грн.

Матеріал: етиленвінілацетат (EVA).
Довжина: 33 см.
Діаметр: 13 см.
Призначення: для поглибленого опрацювання м'язів та фасцій.

Ви хочете підвищити свою спортивну результативність, підготувати м'язи до позамежних навантажень або побалувати себе масажем, що відновлює, після тренування? У цьому вам допоможе жорсткий роллер для занять йогою і пілатесом G0005.

Призначення
Роллер – це простий і легкий інвентар для занять пілатесом та йогою, завдяки своїй ефективності, що отримав визнання у світі спорту та у професійних фізіотерапевтів. З ним можна виконувати безліч вправ, що покращують гнучкість, рівновагу та координацію, при цьому сприяючи регенерації м'язів. Саме тому його використовують і новачки, і ветерани спорту, тим більше, що займатися з ним можна вдома, у спортзалі або навіть в офісі.

За допомогою ролера роблять міофасціальний масаж, який знімає біль у м'язах, прибирає спайки на сполучній тканині та стимулює кровотік. Це у свою чергу зменшує напругу та скутість мускулатури та скорочує час відновлення м'язів. Для жінок неоціненною перевагою ролера буде той факт, що його систематичне використання покращує циркуляцію лімфи та допомагає боротися із целюлітом.

Опис
Для виготовлення ролера використовується гнучкий, пружний і водночас надзвичайно міцний сополімер етиленвінілацетату (EVA), що відрізняється високою стійкістю до зношування. По всій поверхні ролера рівномірно розташовані жорсткі шипи, які досить глибоко проникають у тканини, створюючи враження, що це пальці досвідченого масажиста. Зовні роллер нагадує товстостінну трубку, завдяки чому він, будучи міцним, має дуже незначну вагу.

Як це працює
Тренування з роллером зрозумілі на інтуїтивному рівні, у чому можна переконатися з прикладу наступної вправи. Покладіть ролер на підлогу і сядьте на нього, спершись перед собою лівою зігнутою ногою. Обіпріться об підлогу позаду себе обома руками, а щиколотку правої зігнутої ноги покладіть на коліно лівою. Нахиліть своє тіло вправо так, щоб правий сідничний м'яз притиснувся до ролика. Перейдіть вперед-назад кілька разів, а потім повторіть для лівої сторони.

Переваги:

Виготовлений з якісного матеріалу, він не схильний до деформації і прослужить довгі роки.
Має невелику вагу та компактні розміри – за необхідності його можна взяти із собою у відпустку.
Підходить і для професійних атлетів, і для далеких від спорту.
Загальні
Код 7473