Кросівки тактичні LOWA ZEPHYR GTX MID TF 310537/0736

  • Модель: 310537/0736
  • В наявності
  • 8 500.00 грн.

Доступні опції


Військові вологозахисні черевики Лова Зефір (Lowa Zephyr) можна по праву назвати флагманом у військовому взутті. Вони створені для використання по пересіченій місцевості середньої складності. Черевики мають сучасну систему підтримки стопи і ноги. Вони використовуються службами безпеки, правоохоронними органами та військовими по всьому світу.
Черевики Lowa Zephyr також можуть бути використані для треккінга, походів і застосування в будь-яких польових умовах. Вони неодмінно стануть вашою улюбленою парою взуття.
Черевики виготовлені з 100% натуральної шкіри (замша) із застосуванням вологозахисної мембрани Gore-Tex. Мають систему підтримки ноги і поглинання навантажень при ходьбі.
Короткий опис військових вологозахисних черевик Lowa Zephyr MID GTX® TF:
верх - натуральна замша (товщина 1,4-1,6 мм) + кордура;
висота - 14,5 см;
підошва - Lowa "Cross";
шнурівка - закриті петлі;
тришарова знімна устілка Сlimate Сontrol®;
мембрана - Gore-Tex®;
підкладка - Сlimate Сontrol®.
У черевик Lowa Zephyr MID GTX® досить оригінальна система шнурівки, вона складається з металевих блоків, які допомагають стягувати і шнурувати черевик швидко, і нейлонових петель, що рідкість на армійських черевиків, петлі частіше зустрічаються на треккінгових черевиках. Шнурки - Paracord 550, легкий і міцний нейлоновий трос з сердечником, має мінімальне зусилля на розрив 550 фунтів (250 кг).
Поліуретанова підошва Lowa Cross має різнослойну конструкцію - вбудований нейлоновий елемент-стабілізатор, який забезпечує необхідну торсіонну жорсткість і гнучкість взуття при ходьбі, поліуретанова проміжна підошва Monowrap® відповідає за амортизацію і компенсацію вертикальних навантажень. Загалом підошва в черевиках Zephyr дозволяє відчувати себе досить впевнено і комфортно як на пухкому так і на вологому грунті.
Всі черевики від компанії LOWA виробляються в Європі. Країна виробник черевиків "Lowa Zephyr GTX® MID TF" - Cловаччина

Увага! Наша компанія є офіційним дилером взуття LOWA військової серії TASK FORCE в Україні. Це означає те, що все взуття завезено в Україну зі сплатою всіх податків і зборів та ми надаємо офіційну гарантію виробника.

Обережно! Остерігайтеся підробок. На ринку з'явилися дешеві підробки LOWA, які схожі візуально, але без будь-якого маркування LOWA.

Компанія "Lowa Boots" є лідером ринку спортивного, туристичного, альпіністського та військового взуття. "Lowa" спеціалізується саме на цих видах взуття і черевиками цієї фірми користуються провідні спортсмени, мандрівники і військові вже більше 85-ти років. Дослідницько-інноваційний інститут "Lowa" розробляє і тестує нові зразки взуття за допомогою професійних альпіністів. Тестування проводиться в екстремальних умовах гірської місцевості. Починаючи з 60-их років ХХ століття такі відомі спецпідрозділу як британський SAS, французький GIGN, німецький KSK використовують черевики Lowa як основні польові, гірські і тактичні черевики. Згідно з проведеним опитуванням військовослужбовців контингенту ООН в Афганістані більше 70-ти відс
Загальні
Код 8175