Набід для спідмінтону EDDY TOYS 100 (синій) 195827

  • Модель: 195827
  • В наявності
  • 1 058.00 грн.

Набір Speedminton

Ти любиш грати в бадмінтон? Не дозволяйте слабкому обладнанню знищити ваш ентузіазм. Виведіть свою гру на абсолютно новий рівень із набором для швидкого бадмінтону
Тренуйте бадмінтон із чудовим ігровим набором для двох. Там ви знайдете дві ракетки та три дротики, які дозволять вам насолоджуватися грою як у приміщенні, так і на вулиці.

Базовий набір для швидкого бадмінтону BEST SPORTING 100 - відмінна пропозиція для веселих і розважальних ігор. Для цього не потрібно будувати якісь спеціальні майданчики чи корти.
Це буде працювати скрізь, де у нас є вільний простір, наприклад, у саду, на пляжі та в холі. Розрахований на гру двох людей на аматорському рівні.
Металевий і легкий корпус з алюмінію забезпечує достатню жорсткість, а гнучкі струни гарантують правильну силу удару і вибивання елерона.

SPEED BADMINTON або SPEED BADMINTON або Speedminton - це нова дисципліна серед ракеткових видів спорту. Це гра, яка поєднує сквош із бадмінтоном і теніс – швидкий бадмінтон.
Гра відносно проста, базової фізичної підготовки достатньо, щоб отримати задоволення від цього виду спорту. Це вид спорту як для любителів, так і для професіоналів.
Організовуються професійні змагання з цієї дисципліни. У грі використовуються кабачкові ракетки.

Секрет цієї гри полягає у використанні спеціальних елеронів – «Спідерів», які розвивають швидкість до 290 км/год. Волани, які використовуються для гри, важчі за звичайні волани, що робить їх менш сприйнятливими до поривів вітру під час гри.

Ви повний любитель, граєте як відпочинок чи вже набули певного досвіду на бадмінтонному майданчику? Незалежно від вашого рівня розвитку, набір для бадмінтону від EDDY TOYS підійде ідеально.
Зручний і міцний чохол дозволить вам легко транспортувати набір і безпечно зберігати його між матчами і тренуваннями.

У комплект входить:

• 2 ракети вагою 180 г, виготовлені з високоякісного алюмінію,
• набір воланів - 5 шт Для початківців (для гри до 15м),
• весь загорнутий чохол з плечовим ременем.
Загальні
Код 8136