Ліхтар ручний SP-Sport BL-104-3-7-1 чорний-срібний

  • Модель: BL-104-3-7-1
  • В наявності
  • 120.00 грн.

Тип: ліхтарик ручний.
Матеріал: пластик, метал.
Кількість світлодіодів: 11.
Режими: 3.
Джерело живлення: батарейки 3*ААА.
Довжина: 11 см.
Призначення: висвітлювати простір.
Бренд: Bailong.
Комплектація:

ліхтар - 1 шт.;
шнурок - 1 шт.
Ліхтарик цієї моделі маленький, але продуктивний, оснащений яскравими діодами, які споживають трохи енергії. Пристрій поміститься навіть у кишеню. В інтернет-магазині «Планета Спорт» можна придбати цю модель за доступною ціною.

Призначення
Це компактний ліхтарик на всі випадки життя. Стане в нагоді в господарстві, з ним зручно прогулюватися темними вулицями. Така річ завжди має бути під рукою. Для зручності у комплекті є ремінець, щоб носити на руці.

Опис товару
Ця модель ліхтарика працює на семи пальчикових батареях, оснащена 11 світлодіодами, а вони споживають енергії зовсім небагато. Ліхтарик маленький, 11 см завдовжки і має три режими роботи, ступінь освітлення за зростанням. Матеріал міцний, захищений від корозії.

Як користуватися
Користуватися ліхтариком цієї моделі легко, вмикається/вимикається однією кнопкою, режими також керуються цією кнопкою. Завдяки шнурку ліхтарик можна носити на руці.

Переваги:

компактний;
надійний;
тривалий термін служби;
Міцні матеріали.
Для дому та вулиці такий ліхтарик просто необхідний, а місце для нього завжди знайдеться, так що поспішайте придбати цей маленький та корисний пристрій.
Загальні
Код 7563