Набір гантель композитних EB FIT KETTLEBELL 4W1 20KG (1039206)

  • Модель: 1039206
  • В наявності
  • 2 760.00 грн.

Ви хочете побудувати форму понад норму? Гантелі та штанги є обов’язковими для кожного спортсмена. Тепер, завдяки технології EB FIT, у вас є 4 варіанти тренувань в 1 комплекті

інноваційне рішення 4 в 1 дозволяє створювати штангу, гантелі, гирі та насосний пристрій

шестикутна форма вантажів запобігає їх перекочування при розбиранні

спеціальний захисний шар захищає основу від подряпин і гучних звуків під час навчання

Ергономічні та неслизькі ручки кожного з 4 пристроїв забезпечують комфорт і безпеку під час використання

він компактний, в розкладеному вигляді займає мало місця, його можна брати з собою куди завгодно

якісні матеріали забезпечують довговічність

ідеально підходить для домашніх вправ тощо


Композитний набір 20 кг 4 в 1 з функцією штанги, гантелей, гирі та пристосуванням для віджимань - універсальний набір для кожного. Використовується для силових, загальнорозвиваючих і реабілітаційних вправ. Тренування з обтяженнями допоможуть вам сформувати м’язи передпліч, рук, плечей і грудей. Виконувати рух можна стоячи, сидячи або лежачи на лаві. Ви можете використовувати гантелі для силових тренувань, а також комбінувати вправи на витривалість.


Завдяки універсальному застосуванню після тренування з гантелями ви швидко зберете все в штангу. За допомогою цього інноваційного рішення ви будете виконувати вправи для всього тіла. Вправи з гантелями і штангою є одним з найбільш універсальних видів фізичної активності. Ви розширюєте свій фанат тренувань, виконуючи вправи, які неможливі або незручні лише з гантелями. Ви можете в будь-який час додати/зняти навантаження на бруси. Ви регулюєте навантаження під час тренування, підлаштовуючи вагу під свої потреби.


Завдяки комбінації пластин на спеціальній підставці ви отримуєте гирю, яка забезпечить вам інше зусилля, ніж у випадку традиційних силових тренувань. Після вправ з гантелями або штангою варто додати витривалість і кардіоелементи, що впливають на кровоносну систему. Коли ви займаєтеся з гирями, ви можете досягти понад 60% максимальної частоти серцевих скорочень, що робить її важливою формою серцево-судинного тренування. Розгорнувши гирю, ви будете використовувати ручки для віджимань, щоб додатково зміцнити м’язи живота, ніг і спини.


З композитним комплектом 4-в-1 вагою 20 кг ви отримаєте цінний простір у своєму домашньому спортзалі. Немає більше безладу - набір займає менше місця, ніж кілька комплектів гантелей і штанг. Тарілки покриті спеціальним шаром пластику, тому вони ідеально підійдуть для домашнього тренування - вони не дряпатимуть підлогу! З іншого боку, шестикутна форма диска означає, що вантаж не «їде» по землі (особливо при нерівностях).


Просте та міцне з’єднання дасть вам відчуття безпеки під час тренування. Високоякісні матеріали збільшують довговічність набору, що дає можливість використовувати його роками. Різьбові затискачі та ідеально підібраний діаметр отворів для дисків полегшать вам швидку зміну навантаження та надійне, стабільне положення на планці. Спалюйте жир, збі
Загальні
Код 7510