• Килимок пазл ортопедичний масажний Gemini YG4600

Килимок пазл ортопедичний масажний Gemini YG4600

  • Модель: YG4600
  • В наявності
  • 85.00 грн.

Доступні опції


Матеріал: гума.
Розмір: 38,5 х28 см.
Особливості: ортопедичний.
Колір: блакитний, жовтий, червоний, рожевий, синій, фіолетовий.
Призначення: для попередження плоскостопості, покращення кровообігу.

Килимок-пазл ортопедичний масажний гумовий Gemini YG4600 – чудовий масажер за скромною ціною. Всередині виробу передбачений більш опуклий малюнок, який допомагає детально пропрацювати та зміцнити підйом стопи.

Вас замучили набряки та болі в ногах після робочого дня, чи не «дає жити» ваша плоскостопість? Купуйте ортопедичний масажний гумовий килимок-пазл Gemini YG4600 та позбавляйтесь від дискомфорту! Купити його за приємною ціною можна в інтернет-магазині Gemini Sport. Всі товари відпускаються оптом та в роздріб.

Призначення
Біч сучасного людства – плоскостопість, що розвивається від того, що ми ходимо переважно по рівних поверхнях. Ортопедичні килимки створюють "потрібні нерівності" і тіло потрапляє в природне середовище, в якому формувалася стопа. Вони дуже корисні для стимуляції лімфо- та кровотоку. Допомагають зміцнити гомілковостоп і зробити ходу легшою, позбутися болю, викликаного мозолями.

Ортопедичний масаж дозволяє зняти набряки, сприяє профілактиці варикозу, артрозу та артриту. Займатися на ньому можна чоловікам та жінкам будь-якого віку.

Опис
Відмінна риса цієї моделі - сегментоване покриття. Тобто малюнок на поверхні неоднорідний, а значить, на стопи надається різна дія, що підвищує ефективність занять. Він виготовлений з гуми - матеріалу, який не стирається і довго служить, а крім того - гігієнічний і легко миється. Більші виступи створюють враження ходьби галькою, дрібні горбики активно стимулюють стопу і сприяють м'язовому розслабленню. Яскравий життєрадісний колір виробу додатково подарує естетичне задоволення.

Використання
Заняття на килимку повинні бути регулярними, краще щоденними, і в жодному разі не доставлятимуть дискомфорту. Починайте тренування з трьох хвилин та доведіть до 15-30 хвилин. По килимку рекомендується ходити і стояти, ходити на внутрішній та зовнішній стороні стопи, на шкарпетках та п'ятах, виконувати перекати.

Переваги:

Різний рельєф на поверхні килимка посилює ефект від масажу.
Килимок допомагає позбутися набряків і болю в ногах, зміцнити гомілковостоп.
За килимком просто доглядати.
Загальні
Код 7475