Вода - найкращий жироспалювач

Вода для людини одне з найважливіших умов його існування, іншими словами можна сказати, що без води немає життя. Вона відіграє величезну роль в процесах регулювання температури тіла, травлення, мастилі суглобів, підтримці високого м'язового тонусу і вологості шкіри. Вода постачає до кожної клітини тіла кисень, поживні речовини і глюкозу, а після забирає з клітин продукти розпаду (шкідливі шлаки). При низькому споживанні води, Ваш організм починає нею запасатися, що є причиною появи кіл під очима. Крім цього нестача води веде за собою швидку стомлюваність, постійне відчуття голоду, а також запори кишечника. А щоб цього уникнути, достатньо просто пити звичайну воду.

При боротьбі із зайвою вагою жиросжигателем номер один для Вас має стати вода. В останніх дослідженнях було виявлено, що вода відіграє головну роль у врегулюванні швидкості обміну речовин. З'ясувалося, що при зневодненні сповільнюється обмін речовин, а, отже, і спалювання жиру. Чим менше Ви вживаєте воду, тим вище в організмі концентрація іонів натрію. А, як відомо, натрій затримує в тканинах воду, що призводить до «розбухання» тіла і ви стаєте ще толще. Наприклад, пів чайної ложки солі затримує в кишечнику 1,5 літра води. Через це ваша талія може збільшитися на 2,5-4 см.

Так скільки ж потрібно пити? Це дуже просто розрахувати: 30 мл води на кожен кілограм Вашої ваги. Наприклад, з вагою 63 кг Ви повинні випивати майже два літри води на добу, що приблизно дорівнює дев'яти склянках.

Якщо Ви ходите по малій нужді кожні 2-3 години і колір вашої урини блідо-жовтий (краще прозорий) тоді все в порядку. Якщо ж у Вас насичений жовтий колір сечі, значить, організм відчуває гостру нестачу рідини.