Сороконіжки футбольні, бутси – що обрати?

Для кожного виду спорту існує свій варіант взуття з певними характеристиками. Якщо Ви задались метою вибрати правильні кросівки, маєте точно знати, що саме потрібно купити. Бутси, бампи, копи, пампи – все це речі для футболу, але для різних умов гри. Багатьом людям досі не зрозуміло, чим вони відрізняються.

Допоможемо купити: футбольні бутси, сороконіжки, взуття для залу 

Всі види взуття для гри в м’яч різняться між собою конструктивними особливостями. Для зручності їх маркують певним чином.

  • Turf Ground (TF) - кроси з багатьма шипами (сороконіжки). Таке взуття використовують на різноманітних полях.
  • Indoor Competition (IC) – кросівки (футзали), розраховані для гри в приміщенні.
  • Firm Ground (FG) – копи обирають для гри на справжніх трав’яних полях.
  • Artificial Grass (AG) – копочки застосовують на штучній ігровій поверхні.
  • Soft Ground (SG) – класичні футбольні бутси, купити які можна в нашому магазині, розраховані для гри на газонах з вологою землею та свіжою травою.

Відповідно до цієї класифікації стає більш зрозуміло, в яких ситуаціях потрібно певне взуття. Головна відмінність всіх категорій – підошва з різною кількістю шипів. Так, сороконіжки найбільш зашиповані, а футзали взагалі мають лише ребристу поверхню. Це все впливає на особливість їх використання.

Універсальні бампи TF мають гарне зчеплення з будь-яким покриттям: професійним полем зі штучним або природнім газонами, твердими площадками з дрібним камінням, утрамбованим ґрунтом тощо. Для гри на газонах з рихлою вологою землею Вам знадобляться футбольні бутси. Дешево таке взуття не придбати, але за помірну ціну можна знайти необхідні товари у Спорт Майданчику.

Підсумовуючи, додамо, що сороконіжки – є більш загальним видом кросів. Такі речі будуть актуальними для гравців, які часто тренуються на полях невисокої якості.

Бажаєте купити бутси? 

Недорого можна придбати фірмове взуття в магазинах, що спеціалізуються на спортивних товарах. Це дає можливість вибору та отримання речей за гідну вартість. Наприклад, асортимент нашого сайту містить оригінальні моделі сучасних брендів та охоплює будь-які типи футбольних кросівок.

Ми пропонуємо функціональні бутси з водонепроникних матеріалів, що гарно розтягуються та приймають форму ноги. Вони чудово носяться та забезпечують здоровий мікроклімат стопи. Це є важливим фактором, оскільки надає відчуття комфорту під час матчів.

Якщо бажаєте купити бутси (в Україні), звертайтесь до спеціалізованих магазинів. Лише тут Ви знайдете гідне взуття.