Низькі ціни на намети (туристичні) - міф чи реальність

Засоби, за допомогою яких можна сховатися від негоди, переночувати і навіть пожити деякий час - все це різноманітні намети. Для туристів з досвідом і новачків важливим моментом є придбання обладнання. Не варто кривити душею, коли мова йде про вартість. Кожен прагне придбати недорогий варіант, але з максимальними якісними характеристиками. Питання полягає в тому, чи варто економити?

Надійна і міцна річ скільки коштує?
Туристичний намет хорошої якості - товар з щільного матеріалу з міцним стійким каркасом. Вироби виготовляють з таких тканин.

Поліестер. Легке поліестер, яке практично не розтягується при попаданні вологи.
Капрон і нейлон. Недорогі поліамідні тканини, досить вологостійкі.
Сумішеві матеріал. Його використовують не часто, зате він дешевше попередніх варіантів. Такі тенти більше розраховані для використання в сонячну погоду, ніж в дощову.
Якщо Ви належите до тих, хто рідко робить походи, то недорогий капронової (нейлонової) речі буде цілком достатньо. Для любителів відпочинку на природі рекомендуємо вибирати поліетиленову конструкцію. Таким чином, в залежності від ціни, на туристичні намети поширюється правило: чим дорожче річ, тим міцніше повинна бути матерія вироби. Мова не йде про крайні показниках вартості, але в той же час дешевий товар навряд чи врятує належним чином від вітру і зливи.

Наступним моментом, що впливає на вартість намети (туристичної), є форма речі. Це не дизайнерське перевагу, а виправдане рішення, розраховане на конкретні випадки.

Напівсферична модель стійка в вітряну і дощову погоду, швидко складається. Вважається найпрактичнішою.
«Напівбочка» дає можливість комфортно розміститися великій кількості людей. Не любить сильні і рясні опади.
«Будиночок» не збирає рідина на даху, тому довго зберігає форму. Слабке місце - потужні пориви вітру.
Якщо Ви шукаєте надійні намети туристичні, цін занадто низьких не чекайте. А найкраще співвідношення за якістю і грошей можна завжди знайти у нас на сайті.