Якісні тенісні столи - ціна не головне!

Багатьох цікавить питання, як купити добротний стіл для настільного тенісу? Ціна є вирішальним фактором або є більш важливі моменти? Відразу варто відзначити, що вибір атрибута для пінг-понгу є більш складним процесом, ніж це може здатися спочатку.

Тенісний стіл: ціна і особливості
Будь-який вид спорту має на увазі наявність різних рівнів гри. Залежно від досвіду, цілей і планів буде залежати, який інвентар Вам потрібен. Більш того, навіть розміщення обладнання відіграє не останню роль у виборі. Так, товари поділяють на дві великі групи: всепогодні приналежності і столи для приміщень. Визначившись з місцем гри, Ви значно скоротите пошук.

Безумовно, існує ряд загальних рекомендацій, які стосуються певного типу оснащення. Наприклад, верхній шар стільниці вуличного варіанту повинен бути з меламіну (полімерної смоли). Покриття має водовідштовхувальні властивості і здатне продовжити експлуатаційний термін виробу. Перед покупкою рекомендуємо уточнити деталі у продавця і дізнатися, скільки коштує.

Тенісний стіл для сетів в критих залах обійдеться на порядок дешевше свого попередника. Його конструкція легше, а ДСП-поверхня здатна забезпечити відмінний відскік м'яча. Крім цього, зверніть увагу на наступні критерії.

Стандарт стільниці. Професіонали вибирають атрибути з 25-28 мм покриттям. Менший розмір властивий виробам для спортивних шкіл і домашнього використання.
Виробник. Повторимося, що ціна (тенісного столу) - не головне. Важливо впорядкувати неякісні продукти і придбати хорошу річ. Багато в чому це залежить від виробника. На сьогоднішній день на ринку представлені гідні бренди, такі як: MS-sport, Enebe, Kettler, Start Line, Tornado. Ці компанії стежать за репутацією, тому випускають надійні і міцні моделі.
Додаткові можливості. До них відносять вбудовану сітку, тримачі для ракеток і м'ячів, колеса, гальма, а також функцію складання однієї половинки.
Ці прості рекомендації дозволять Вам придбати якісний тенісний стіл. Ціна (Україна) на гідний товар починається от 2000 грн., Що цілком доступно і реально.