Як безпомилково вибрати тенісну ракетку

Для настільного тенісу Вам знадобиться якісний ігровий інструмент. Асортимент виробів настільки великий, що може поставити в глухий кут кожного. Велика кількість моделей, виробників, підстав і накладок, створюють справжню проблему для гравця. Важливим фактором є вартість, яка також має широкий діапазон. Як же підібрати ідеальну ракетку для настільного тенісу і не прогадати?

Які ракетки (для настільного тенісу) бувають
Найкраще почати пошук, відштовхуючись від різновиду інвентарю. Виділяють 3 основних типи, які характеризуються кількістю зірок.

Одна зірка говорить про початковому рівні. Ідеально підходить для новачків, так як конструкція має все необхідне, але без додаткових функцій.
Дві-три зірки вказують на любительську річ. Атрибут знадобиться гравцям, які регулярно тренуються.
Чотири-п'ять зірок свідчать про високий ступінь підготовки. Цією річчю користуються досвідчені спортсмени.
Виходячи з даної інформації, можна краще зрозуміти, яку варто купувати ракетку.

Для настільного тенісу професійного рівня краще вибрати збірний варіант, що складається окремо з накладок і підстави. Єдиним недоліком є ​​висока ціна, яка може бути виправдана серйозними змаганнями. Початківцю тенісистові не слід відразу переходити на атрибутику професіонала, інакше буде складно зрозуміти траєкторію польоту м'яча.

Це потрібно знати перед тим, як вибрати
підходящу ракетку для настільного тенісу
Спочатку ознайомтеся з призначенням інвентарю. Всі товари поділяються на дві великі групи залежно від стилю гри: атрибути для атаки (OFF, OFF +) і захисту (DEF). Відрізняються вони товщиною прошарку і деякими характеристиками, що впливають на швидкість польоту м'яча.

Також можете звернутися до продавців - консультантів магазину. Вони є і детально розкажуть, як Вам правильно вибрати тенісну ракетку. Для настільного тенісу зовсім не потрібні дорогі речі. Хороший інструмент для базових подач або захисту можна придбати, починаючи від 200 грн.

Підводячи підсумок, хочеться сказати. Який товар купити - справа індивідуальна. Головне, врахувати кваліфікацію і умови, в яких будуть проходити сети. Демократичні ціни, гідні пропозиції магазина Спорт Майданчик порадують всіх: аматорів, спортсменів зі стажем і навіть майстрів спорту.