Ракетки настільного тенісу

Відображати:
Сортування

Основні інструменти гравців в настільний теніс – ракетки. Від особливостей та параметрів інвентарю напряму залежить сила відскоку й траєкторія руху м’яча, швидкість обертання та, безпосередньо, комфорт людини. Якісні речі здатні задати тон грі.

На сьогодні існує безліч варіантів: від простих аматорських моделей до професійних складних виробів. Щоб розібратись, який саме Вас влаштує, пропонуємо невеличкий екскурс по каталогу товарів.

Тенісні ракетки для настільного тенісу: ціни й особливості 

Атрибут грає роль продовження руки спортсмена. Відповідно, варто врахувати параметри зап’ястя перед тим, як річ купити. Ракетки для настільного тенісу середнього розміру важать близько 200 грамів. Для агресивного поєдинку знадобляться аксесуари з більшою вагою. 

Якість приладдя залежить від матеріалів, з яких його було створено. Основа, за загальним правилом, складається з порід деревини, а двостороннє покриття може бути різноманітним. Саме воно визначає параметри руху та відскоку кульки. Варто зазначити, що для цілей змагання були схвалені лише ті тенісні ракетки (для настільного тенісу), що мають гумове покриття. Воно може виготовлятись як в одній кольоровій гаммі, так і в різних.

В магазині представлені готові (цільні) моделі різного ступеня професійності. Це визначається за допомогою зірок.

  • Одна зірка призначена для новачків та аматорів. Оздоблена всім необхідним для гри на початковому рівні.
  • Дві-три зірки свідчать про вищий рівень. Такі атрибути прийдуться до смаку цінителям спорту, які регулярно грають.
  • Чотири-п’ять зірок вважаються напівпрофесійними або тренувальними варіантами.
  • Професійні ракетки (для настільного тенісу) розраховані на досвідчених гравців, які використовують інвентар безпосередньо під час змагань.

Відповідно до «зірковості» ракетки (для настільного тенісу) ціна буде різнитись, починаючи з бюджетних варіантів і сягаючи серйозних грошових вливань.

Обирайте настільні (тенісні) ракетки правильно 

Якщо Ви бажаєте придбати якісну річ на довгі роки, зверніть увагу на деякі моменти під час вибору.

  • Вага. Як зазначалось вище, легший варіант здебільшого рекомендований для початківців. Більш важкі моделі здатні перетворити сет на агресивну нападальну гру.
  • Форма ручки. Віддавайте перевагу зручним речам, щоб під час змагання мати високий рівень зчеплення долоні й ракетки для настільного тенісу. Купити можна інструменти з ергономічними ручками різної форми.
  • Основа. Мова йде про кількість шарів, з яких складається предмет. Бажано купувати речі, які мають від трьох до дев’яти прошарків.
  • Накладки. Покриття наклеюється з обох сторін основи та сприяє маневровості під час гри. Якісні характеристики накладок – це гідна тенісна ракетка. Для настільного тенісу зазвичай обирають двосторонні моделі. З одного боку поверхня розрахована для збільшення швидкості, з іншого – забезпечує максимальне обертання.

Зверніть увагу на товари з шипованою стороною. Такі атрибути використовують для нападальної гри. Спортсмени перевертають ракетки, щоб максимально відпрацювати подачі (удари) під час тренувальних матчів.

У нас легко купити тенісну ракетку (для настільного тенісу)

на будь-який бюджет 

В магазині представлений широкий асортимент продукції відомих брендів по доступним цінам. Ми пропонуємо виключно оригінальні речі, які влаштують кожного покупця якістю та вартістю. Навіть більше, професійні гравці прийдуть у захват від пропозицій з 4-5 зірками.

Якщо у Вас виникнуть труднощі, ми радо проконсультуємо та допоможемо купити ракетку (для настільного тенісу). Заходьте, замовляйте та насолоджуйтесь приємною грою!